Aktualijos

„ZONDER BRIGADOS?“

Written by admin · 4 min read

  Prasidėjo „Pirmininkavimo ES“ vajus. Ir ne tik svečiai iš Briuselio, bet ir iš posovietinės erdvės veržiasi į mūsų šalelę patirties semtis!!! Sakykime, kad ir iš Gruzijos, kurią taip globojo V. Adamkus, o dabar – našlaitėliai…

O taip.
O kaip jiems norisi ir į ES, ir į NATO – padėkite, lietuviai!!! Tas Saakašvilis tik žadėjo, o nei vieno realaus žingsnelio ton pusėn… O į kitą pusę – tai net baisu!
Skaičiuojame,
Iš Gruzijos dėl skurdo emigravo apie milijonas gruzinų! Iš Lietuvos – taip pat…
Gruzijoje – 400 politinių kalinių! O Lietuvoje – cielas kalėjimas Antaviliuose, kažin, ar jis dykas stovi?
Gruzijoje tardant kankina, kad išgauti prisipažinimą, Lietuvoje Kusaitę, rodos, taip pat? O JAV ir ES vaizduoja nematančios tokių žmogaus teisių pažeidimų, tai iš principo dangsto tas blogybes  ir ištisus 20 metų?!
Net ypatingi atvejai neatkreipia Vakarų demokratų dėmesio. Taigi vien tik Klonio gatvės šturmas Garliavoje kokį vaizdą rodo? Kai 240 policininkų, kartu su neaiškios kilmės kaukėtais ir juodai munduruotais užpuolė keliolika suklaupusių maldai ir Himną giedančių, bei juos nuskriaudė. Ir ES to nemato!Atvirkščiai, Lietuvą skiria pirmininkaujančiąja ES!

  
Tai gal demokratams patinka šitokios represijos ir jie nieko prieš pasidalinti mūsų juodąja sovietų patirtim?
Gruzijoje tokius „kaukėtus“ jėgos struktūrų būrius vadina „Zonder brigadom“, o pas mus, Lietuvoje? Nesinori tikėti, kad tai „Aro“ vyrai taip elgėsi. Ištraukia iš būrio vieną, apspardo, apvanoja, už kojų nutįsia iki autobuso ir kaip malką įmeta vidun. Tada imasi kito. Ir taip stovinčiųjų akivaizdoje lyg ir tyčia pamokomuosius-parodomuosius susidorojimus demonstravo…

   Ir nevirpo kaukėtiems krūtinė, ir širdis neskaudėjo, kai Kedžių kiemelį jie sužalotais kūnais nusėjo… Dabar sumuštieji dar ir teisiami už viešosios tvarkos pažeidimus ir pasipriešinimą policijai. Nors nuotraukos ir filmuota medžiaga liudija, kad ne tik viešąją tvarką, bet ir policijos veiksmus reglamentuojančius įstatymus pažeidė būtent tie 240 šturmuotojų!
Privačioje teritorijoje, ramiai besimeldžiančius ir Himną begiedančius jie valstybės vardu nusmurtavo.
    Gruzijoje po rinkimų „Zonder brigadų“ valdytojai, tvarkytojai ir siuntėjai, o būtent Vidaus reikalų ministras su komanda – suimtas ir jau teisiamas. O Lietuvoje?

  Po rinkimų, laimėjus socdemams prieš konservatorius, pastarųjų Vidaus reikalų ministras A. Melianas, siuntęs „Zonder brigadas“ į Klonio gatvę, deja, nesuimtas. „Krizės“ vardu dalinai nacionalizuotos pensininkų pensijos taip ir nebuvo grąžintos konservatorių, o socdemai žada tik 2015 metais – AE statyba svarbiau nei badmiriaujantys invalidai ir senoliai. Pastarieji dar gali ir patys prisidurti rūgštyniaudami, uogaudami ar grybaudami… O kai kurie ir visai supratingai palengvinti biudžetinę naštą, ramiai iškeliauja Anapilin.
Tuo tarpu Prezidentė Dalia Grybauskaitė giriasi, kad ji vadovauja šaliai, kuri žino, kaip nelengva priimti sunkius sprendimus. 

Matosi iš nuotraukų, kaip „nelengvai“ darbuojasi 240 šturmuotojų ir kaip reaguoja Tauta.
Taigi, Gruzijoje keičiasi valdžia rinkimų dėka, ir keičiasi tiek politinė, tiek socialinė situacija – ji gerėja! O Lietuvoje – ar kairė, ar dešinė laimi – padėtis vis ta pati. Ją tvirtai išlaiko „2K“ sutartis. Naujai išrinktieji netaiso buvusiųjų valdžioje klaidų, nebaudžia nusikaltėlių, tačiau tęsia anųjų pradėtus darbus. Bet ne Tautai, o elitinio klano naudai.
 Tai kas iš ko turėtų mokytis? Gruzija ar ES iš Lietuvos, o gal atvirkščiai?
Išmoningai esame apgauti su „dainuojančia revoliucija“. Kaip bandomieji triušiai pastūmėti „ perestroikos“ buldozerio priešakin, transformuojantis komunistams į kapitalistus, su labai viliojančiais „dainuojančių“, „rožinių“, „oranžinių“ revoliucijų pavadinimais papuošti ir nepajutome, kaip buvome įstumti į kapitalistų „sekso revoliucijos“ verpetą ir dar apvogti!!!
Dabar Lietuva „perestroikos“ dėka jau nebe ledlaužio smaigalys, o auka ant Rytų-Vakarų priekalo. Jei Putinas Rusijoje drastiškai susitvarkė su kapitalistine „sekso revoliucija“, ne tik uždraudė bučiuotis gatvėse, bet ir įvykdė didžiausią teisminį procesą prieš 172 pedofilus, o 120 iš jų nuteisė. Tai Lietuvoje – atvirkščiai – vyksta gėjų konferencijos, knygų, propaguojančių homoseksualizmą, leidybą, gėjų klubinis gyvenimas bei jų demonstracijos. Maža to, Seime didesnioji seimūnų dalis (apie 80) – akivaizdūs homoseksualų tolerantai ir atvirai balsuoja už gėjų interesus.
Rusijos dūma – aiškiai už tradicinę šeimą ir įstatymais uždraudė homoseksualų propagandą bei jų paradus.
O Lietuvoje – iš antipedofilės N. Venckienės atimamas imunitetas!!! Argi tai ne daugumos pilietinių teisių pažeidinėjimas? Ir ES bei JAV vėlei vaizduoja, kad nieko nemato, – „Ševrono“ pelnas Lietuvoje juodviem daug svarbiau. Ir tai negąsdina Lietuvos valdžios – ji vis dangstosi
„Ivano vamzdžio“ baime, nors radioaktyvaus Rusijos kuro nebijo ir planuoja AE statybą! Argi tai ne akivaizdūs „dvigubi standartai“? „Ivano vamzdis“ – rusofobiškas, o „Ivano radiacinis kuras“ – ir puikus, ir taikus?
„Dvigubi standartai“ ir su ES pagalbos gėrybėmis. Visą materialinę naudą susigrobė elitiniai klanai – galim pasididžiuoti 1 200 Lietuvos milijonieriais. Ir čia Prezidentė nemato savo deklaruotų principų – nubausti neįteisėtai praturtėjusius! O va Tautai – irgi nemažas džiaugsmas – „sekso revoliucijos“ superpyragai. Pradedant „genderizmu“ vaikų darželiuose ir nebaigiant „socialine lytimi“ suaugusiems!
Ir vėl fiksuojame dvigubus standartus. Jei koks vyriokas apsiskelbia Napoleonu ar pranašu, tai jį gydo psichiatrinėje ligoninėje. Ir vėlgi, jei panašus vyriokas apsiskelbia moterimi besijaučiąs (socialine lytimi), tai Lietuvoje svarstomas įstatymo projektas, kaip įteisinti šią vyrišką moterystę?!
Tai, kad JAV ir ES jau peržengė visas tradicinių vertybių naikinimo ribas ir baigia užspringti „sekso revoliucijos“ pasekmėmis, – matome ir ne tik iš „Breiviko stiliaus“ išpuolių, AIDS ir narkomanijos augančių apimčių. Akivaizdu, kad tradicinių vertybių krizė sugriaus ES ir JAV. Negi ir Lietuva nugrims kartu su jomis „Sodomos ir Gomoros“ keliu? Negi ir mes klūposime ir melsime „Zonder brigadų“ pasigailėjimo?!

   O gal reikėtų pabandyti parodyti ES svečiams kokia posovietinė tironija jų laukia su kaukėtomis „Zonder brigadomis“, apsiginklavusiomis šaunamaisiais, cheminiais ginklais ir elektrošokais? O po to kituose Prezidento rinkimuose nebeišrinkti Prezidentės D. Grybauskaitės, kuri daug žadėjo ir dabar tebežada, bet nė vieno pažado neištęsėjo?!
Argi maža mergaitė ir jos didžiulė skriauda Kauno pedofilijos byloje netapo Lietuvos gelbėjimosi vėliava?

   Neris Karpuškaitė-Akelaitienė
PATVORINIAI

 Štai tokie mes Tenai stovėjom
už mažiuko vaiko gyvenimą…
Štai tokie – nesidangstę sienomis,
nesiskirstę kastomis-rasėmis…
O tokiais mes iš Ten išėjome –
sudarkytais širdžių tuksenimais…
Taip ir likom – nustėrę sielomis
ir be laiko pražilę dvasiomis.
.
Pasistiebk, įdienojus saule –
taip primink savo linksmą veidą…
Pakutenk plonute viltim,
 kad dar leisi savim gėrėtis…
Pamirksėk mums saldžia apgaule,
jog nesi žemelės apleidus –
kad ramiau dienelės varvėtų
pro Dievulio nuskirtą rėtį.

-.-.-.-.-.-.-.-

Atsiuntė Algis Bučinskas, Australija