Be kategorijos

Andrius Švarplys. Trūksta tik spygliuotos vielos ir kariuomenės aplink Seimą

Written by Biciulystė Siūlo · 1 min read

Andrius Švarplys. Trūksta tik spygliuotos vielos ir kariuomenės aplink Seimą

Lietuvoje atsikartoja JAV Kapitolijaus šturmo variantas, tik mažesniu mastu.

Yra visi tie patys komponentai:
– elitistų/globalistų (politikų) klasės piktnaudžiavimas valdžia;
– didžiųjų medijų vieningas valdžios palaikymas.

Vien iš šių dviejų komponentų užsiveda anti-demokratinis melo malūnas. (Anti-demokratinis, nes valdžia ir medijos neatstovauja ankstesnių nacijos kartų sukurtai politinių vertybių ir konstitucinių principų sistemai. Melo – tam, kad tai nuslėptų ir paremtų valdžios globalistinį kursą, medijos pradeda propagandinį karą su nacijos vertybine paradigma).

Lietuvoje akivaizdžiausiai tai pasimatė trijose temomis: LGBT, migracija, kovidas.

Toliau:
– besaikis žmonių niekinimas, dirbtinis „blogybių“ išdidinimas (kartuvės, Gibonas, Paleckis). Esmė: psichologinis teroras reiškiant panieką, kas iš esmės virsta politinė represija. Žmonių dauguma mato, kad jie su savo teisėtomis vertybėmis yra „laidojami“. Savo namuose staiga tampa nusikaltėliais.

– valstybės institucijos pagal hierarchinį principą yra priverstos klausyti globalistų valdžios ir pradeda vykdyti esamą paradigmą represuojančią politiką. Pvz., Valstybės sienos apsaugos tarnyba, Užsienio reikalų ministerija, Vyriausioji rinkimų komisija, Nacionalinis transliuotojas, Valstybinė lietuvių kalbos komisija, Konstitucinis Teismas, na ir policija bei pan.

Kitaip tariant, politika, žiniasklaida, valstybės institucijos, peršama ekspertų/influencerių viešoji nuomonė, partijų išdavystė – koks dar „langas“ paliktas praktiškai daugumai visuomenės? Jokio. Visi šie elementai pradeda „maitinti“ vienas kitą ir užsisuka uždaras ratas. Taip gimsta savotiškas 21 a. hibridinis (nes demokratijos ir teisinės valstybės vardu, melagingai) globalistinis režimas.

Ir šitas kokteilis priveda prie Kapitolijaus šturmo.

Dabar trūksta paskutinio amerikietiško komponento: spygliuotos vielos ir kariuomenės aplink Seimą. Kad net vizualiai būtų aišku, koks čia stiprus demokratinis valdžios ir piliečių ryšys.

————————————
Kokio radikalumo ir politinio aklumo turi būti valdžia, kuri pasiūlo daugiau kaip trečdalį visuomenės neleisti į viešąjį transportą ir poliklinikas?
Arba pasiūlo bendrus moterų ir vyrų tualetus?
Arba pradeda aiškinti, kad mes negalime ginti savos valstybės sienos ir turime priimti irakiečius su afrikiečiais?

————————————-
Ir čia nebuvo skustagalvių perėjūnų „šturmas“ kaip 2009-taisiais. Visuomenė yra įpykusi, bet režimo minėtas kokteilis net ir law abiding citizen visuomenę stumia Kapitolijaus šturmo link.