Be kategorijos

Ištiesk gerumui ranką 2015

Written by admin · 1 min read

APDOVANOJIMAI „Ištiesk gerumui ranką 2015“ – keičiantys požiūrį į neGalią
Labdaros ir paramos fondas „Algojimas“ jau septintus metus iš eilės kviečia visus ištiesti gerumui ranką – padėti negalią turintiems vaikams bei jų šeimoms, rengdamas labdaros renginių ciklą „Ištiesk gerumui ranką“.

 

„Šiais metais norime pagerbti ir su visa Lietuva pasidžiaugti mus supančiomis nuostabiomis asmenybėmis, šeimomis, organizacijų kolektyvais, iniciatyvų rengėjais, įvairių sričių specialistais, kurie savo gyvenimu ir veikla keičia požiūrį į neGalią bei liudija, kad neGalios nePaliesti vaikai ir jų šeimos YRA mūsų visuomenės dalis – svarbi dalis, kad neGalia – tai ne nuosprendis ir ne kliūtis“, teigia fondo vadovė Aušra Stančikienė.

Tad kviečiame siūlyti savo kandidatus apdovanojimams „Ištiesk gerumui ranką 2015“, kurie vyks šventinio renginio metu LRT televizijoje, užpildant elektroninę anketą: http://goo.gl/forms/FzJx6tw7O8 iki 2015 m. gruodžio 27 dienos.

Kandidatus – asmenis, organizacijas ar iniciatyvas, galite siūlyti net aštuonioms nominacijoms:
1. Už indėlį, keičiant požiūrį į neGalią (verslo ir/ar viešojo sektoriaus įmonės, kurios gali būti sektinu pavyzdžiu keičiant požiūrį į neGalią).
2. Už neGalios įgalinimą  (mokslo ir verslo atstovai, kurių partnerystės dėka gimsta inovacijos, išradimai, technologijos neGaliai įgalinti).
3. Už neGalios atvėrimą visuomenei (žiniasklaidos atstovai, plačiausiai atskleidžiantys  neGalios problemas).
4. Už kasdienybės įgalinimą  (labiausiai atsidavę savo profesijai žmonės, pvz.: pedagogai, medikai, slaugytojai, valstybės tarnautojai ir t.t.).
5. Už įkvepiančią tvirtybę (šeima, kuri atsidavusiai ir beatodairiškai rūpinasi  savo neGalios nePaliestu artimu).
6. Už savęs dovanojimą silpnesniam (savanoriai, kurie negailėdami savęs, dovanoja savo energiją ir laiką neGalios nePaliestiems).
7. Už įžiebtą Tikėjimą ir Viltį (dvasininkai, kurių žodis įžiebia tikėjimą ir viltį).
8. Už galią nugalėti neGalią (žmonės, kurie, nepaisant savos neGalios, tampa įkvepiančiu pavyzdžiu aplinkiniams, savo ryžtu ir tikėjimu įrodantys, kad neGalia – ne riba).
Labiausiai nusipelniusieji bus išrinkti specialios kompetentingų Lietuvos šviesuolių komisijos bei apdovanoti originaliomis stiklo statulėlėmis, kurias sukūrė ir specialiai šiam kilniam tikslui padovanojo LPF „Algojimas“ partneriai UAB „Glasremis“.

Prisidėkite prie gėrio sklaidos ir požiūrio į neGalią keitimo ir Jūs, nes ko vienas negaliu, KARTU MES GALIM VISKĄ.