Be kategorijos

Lietuvos Šeimų Sąjūdis: Trauktis nebėra kur

Written by Redakcija · 1 min read

lietuvos-seimu-sajudis KREIPIMASIS                                                        Į LIETUVOS RESPUBLIKOS PILIEČIUS

2021 m. rugpjūčio 5 d.

Ta diena atėjo. Lietuvos teritoriją laikinai administruojantys asmenys, bijodami visuomenės ir neišvengiamo atpildo už per tris dešimtmečius nuveiktus valstybės naikinimo ir prichvatizavimo darbus, prisidengdami kova su koronavirusu ėmėsi tiesioginės diktatūros. Ji skirta visuomenei supriešinti, po imitacinės demokratijos procedūrų priedanga sukurtoms savo privilegijoms ir jas užtikrinančiai sistemai išsaugoti.Pradedama tiesioginė piliečių segregacija, įvedant net ES priimtoms nuostatoms prieštaraujančią prievartinę vakcinaciją. Apribojama piliečių teisė į darbą, poilsį, laisvą judėjimą, žmonių bendravimą ir net šeimų šventes. Taip iš esmės pažeidžiamos Lietuvos Respublikos piliečių referendumu patvirtintoje Konstitucijoje įtvirtintos pamatinės teisės ir laisvės. Konstitucijos garantas tyli, Konstitucinis teismas tyli, Seimas atostogauja.

Visa apimtimi antikonstitucinė santvarka įsigalios rugsėjo 13d. Konstitucijos laužytojai neatsitrauks, kol visa šalis nepakils, todėl rugsėjo 10 d. kviečiame visus į Lietuvos protestą Konstitucijai apginti. Laikas galvoti apie tarpusavio nuoskaudas ar konkurenciją baigėsi.

Kviečiame atvykti visų miestų ir miestelių žmones, šeimas su vaikais, bendruomenes su savo vėliavomis, herbais, kunigais ir įžymiais žmonėmis, visą visą Lietuvą. Kviečiame opozicines partijas, Lietuvos ir kitų valstybių mūsų siekiams pritariančias organizacijas į vienybės ir protesto masinę manifestaciją ir mitingą prie Seimo. Seimo nariai, išeikite ir prisijunkite prie pas jus atėjusios Tautos, nes tai ne mūsų ar jūsų, o visos Lietuvos protestas.

Trauktis jau nebėra kur. Tai protestų startas, kurie tęsis iki tol, kol būsime išgirsti. Visi reikalingi leidimai su Vilniaus savivaldybe suderinti. Ruoškimės – būgnai pažadins Vilnių rugsėjo 10 dieną, 10.30 valandą. Jų griausmas primins Lietuvos teritoriją laikinai administruojantiems asmenims – tikroji Lietuva dar gyva ir pasiduoti nežada.

Neįmanoma pasiekti laisvo gyvenimo ir vaikų ateities, nesusigrąžinus teisės patiems spręsti savo likimą. Mes sukaupsime visuomenės valią, žmonės pakils, mobilizuosis, susigrąžins demokratiją ir apgins savo šeimas, savo Tautos vertybes ir Lietuvos valstybę.

Lietuvos Šeimų Sąjūdis