Be kategorijos

Zigmas Vaišvila. Nepatenkintieji Donaldu Trampu Lietuvoje – galite įsijungti į kovą su juo!

Written by Biciulystė Siūlo · 1 min read

Vasario 15 d. JAV įvyks Duke Universiteto Šiaurės Karolinoje finansuojamas darbinis pasitarimas “Veiklos idėjos Trampo laikotarpiu”, kurio metu studentus mokys dalyvauti veikloje prieš JAV Prezidento Donaldo Trampo (Donald Trump) vadovaujamą Vyriausybę. Renginiui vadovaus LGBT aktyvistė Mandy Carter ­­­­­—­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­- ).

 M. Carter šauniame renginio ir judėjimo video pristatyme, su kuriuo galima susipažinti šio judėjimo interneto svetainėje https://www.indivisibleguide.com/ , skelbia, kad būtina vystyti supratimą apie socialinio teisingumo judėjimų viešos politikos „širdžių ir protų keitimo supratimo“ svarbą.

M.Carter sieks paaiškinti, kad „Šiaurės Karolinos moralinis Monday (Pirmadienio) judėjimas“ gali tapti pavyzdžiu, kaip telkti koaliciją, kuri „drauge suteiktų žmonėms socialinį teisingumą kovoti prieš Trampo Vyriausybę.“

Renginį finansuoja Duke Universiteto Genderizmo, seksulaumo ir feminizmo studijų programa.

Šioje kovoje rekomenduojama naudotis Facebook ir kitais socialiniais tinklais.

Tiems, kurie ir Lietuvoje nori įsijungti į šią gyvybiškai svarbią kovą prieš JAV Prezidentą D. Trampą, gali tai padaryti jau oficialiai. Tereikia apsilankyti šio judėjimo interneto svetainėje https://www.indivisibleguide.com/ , kurioje galima susipažinti su Praktinių veiksmų vadovėliu,  paskelbtu dar 2017 m. sausio 5 d., t.y. 15 dienų prieš JAV Prezidento D. Trampo inauguraciją, kada naujoji JAV Vyriausybė ne tik dar nevykdė jokios veiklos, bet ir nebuvo dar paskirta.

Šioje interneto svetainėje ir galima oficialiai registruotis šio antivyriausybinio judėjimo JAV nariu. Privatumas garantuojamas.

Interneto svetainėje judėjimo narių iš Lietuvos laukiama – apsilankius svetainėje svečiui iš Lietuvos, judėjimo dalyvio regstracijai nereikia pasirinkti šalies, nes laukelyje „šalis“ įrašas „Lithuania“ pats svetingai pasitiks jus. 

Tikiuosi, kad drąsūs žengti šį žingsnį bus 120 žmonių, kurie š.m. sausio 21 d. Vilniuje dalyvavo dvasia artimose eitynėse „Sister March Vilnius“(http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/vilniuje-vyko-eitynes-pries-smurta.d?id=73514106 ). 

Deja, tuos, kurie taps šio judėjimo nariu, aš nuvilsiu. Aš į šį judėjimą nestosiu.

VSD ir KAM Antrojo operatyvinių tarnybų departamento 2015 m. grėsmių nacionaliniam saugumui ataskaitoje esu pripažintas grėsme Lietuvos nacionaliniam saugumui. 

Todėl nesinori būti apkaltintu dar ir veikla prieš JAV Vyriausybę.

Tuo labiau, kad netrukus ryžtingai bus įteisintas JAV kariuomenės buvimas Lietuvoje.