Gyvenimiškos istorijos

Kaip susitaupyti pinigų senatvei

Written by admin · 49 sec read

  Gyveno senukas ir senutė, kurie buvo vedę jau 60 metų. Jie dalijosi visais rūpesčiais, apie viską pasikalbėdavo. Jie neturėjo viens nuo kito jokių paslapčių, išskyrus batų dežutę, kurią senutė laikė spintoje. Senukas niekuomet nebuvo atidaręs dėžutės ir niekad apie ją neklausinėdavo.

 

Per visus vedybinio gyvenimo metus jis niekad  nepagalvojo apie dežutę. Bet vieną kartą senutė sunkiai susirgo ir daktaras pasakė, kad vilčių pasveikti nėra.

Norėdamas išsiaiškinti visus reikalus, senukas atnešė prie senutės lovos dėžutę iš spintos.
Senutė sutiko, kad jau laikas jam sužinoti, kas yra joje. Atidaręs dėžutę, senukas rado dvi dailias megztas lėlytes ir 25.000 dolerių. Jis paklausė žmonos, ką tai reiškia.
– Kai mes tuokėmės, mano močiutė pasakė, kad laimingos santuokos paslaptis yra vengti barnių. Todėl, kai tik norėsiu bartis, turiu numegzti lėlytę,- atsakė žmona.

Senukas labai susijaudino, susigraudino – juk dežėje buvo tik dvi lėlytės. Vadinasi, per gyvenimą jis buvo supykdęs žmoną tik du kartus, todėl jų gyvenimas buvo toks gražus ir laimingas! Senukas tiesiog tirpo iš laimės.  -Brangioji,- tarė jis,- dėl lėlyčių viskas aišku, o ką reiškia tie pinigai?.

-O, – atsakė senutė,- tai pinigai, kuriuos gavau pardavinėdama lėlytes…