Gyvenimiškos istorijos

Stanislavas Stavickis-Stano. „Kęstuti, nusiskuskite ir jūs plikai, pademonstruokite, kad esate Žmogus“

Written by Redakcija · 1 min read

Stanislavas Stavickis-Stano. „Kęstuti, nusiskuskite ir jūs plikai, pademonstruokite, kad esate Žmogus“

Kęstutis Masiulis išsityčiojo iš A. Verygos, kuris palaikydamas Skvernelį nusiskuto plikai.

Kai Masiuliui pasiūlė atsiprašyti, jis replika: „Atsiprašyčiau, jei man kas nors imtų ir paaiškintų, kodėl taip negalima“.Aiškinu Kęstučiui.

1. Taip negalima, nes žmogaus politinės pažiūros, tai visiškai menkas dalykas, palyginus su liga. Serga ne „žaliųjų“ atstovas, o žmogus Saulius. Kaip aš suprantu, jo draugas Aurelijus išreiškė palaikymą. Čia tie patys jūsų minimi klasiokai, kuriems galima palaikyti vienas kitą.

2. Taip negalima, nes plaukų slinkimas nuo chemoterapijos yra procesas, kurio suvaldyti neįmanoma, todėl žmogus, kuriam taip nutinka, jaučiasi bejėgis, pažemintas, silpnas.

3. Taip negalima, nes Lietuvoje dar 100 000 sergančiųjų ir tokie jūsų pareiškimai deskredituoja gerą tendenciją – palaikant sergančius draugus ir kolegas nusikusti plikai.

4. Taip negalima, nes esate TS-LKD partijos narys. Toks elgesys neturi nieko bendro su krikščioniškumu ir meile artimui.

5. Taip negalima, nes palaikyti reikia ne vien sergančius vaikus ir klasiokus, bet ir suaugusius vyrus, nes kalbėjimo, atsivėrimo baimė žmones nužudo greičiau negu augliai, o vyrai Lietuvoje linkę laikyti viską savyje.

6. Ir pagaliau – taip negalima, nes Lietuvoje ir taip apstu neapykantos, smerkimo, juodinimo. Kęstuti, nustokite nekęsti bent šitokiose situacijose.

Kažkada ir Zvonkus dėl manęs taip nusikirpo ir man tapo smagiau. Vėliau su Zvonkumi ne kartą neigiamame kontekste apdainavome Verygos ir Skvernelio „darbelius“ ir vėl taip elgsimės ateityje, bet niekada nežeminsime ar neįžeidinėsime jų asmeniškai.

Atsibuskite, jūs gyvenate ne karo lauke ir skirtingos pusės Seimo salėje – ne priežastis nekęsti vienas kito.

Kęstuti, nusiskuskite ir jūs plikai, pademonstruokite, kad esate Žmogus.

* * *
Tiesos.lt prierašas:

Primename ir pirmąją K. Masiulio reakciją: „Beždžioniauja Veryga, ir reklamuodamasis parazituoja, – ne daugiau. Nesolidu. Kad jau solidarizuojasi, lai praeina tas pačias chemoterapijas. Nereiks kirpykloje pinigų leisti“.

Kiek vėliau žiniasklaida pranešė, kad ir K. Masiulis nusiskus plikai. Pirmadienį. Ir TAI jis padarys dėl to, kad įrodytų, kaip TAI lengva.

Žinoma, jis ir ne beždžionaus. Ir TAI bus solidu.