Kalendorius ir renginiai

Knygų mugės Muzikos salėje pažintis su muzikantais ir per virtualios realybės akinius

Written by Redakcija · 1 min read

Vasario 22-25 dienomis Vilniaus Litexpo parodų rūmuose vykstanti Knygų mugė vilios ne tik knygų mylėtojus, bet ir melomanus. Visas keturias mugės dienas Muzikos salėje bus galima susipažinti su Lietuvos muzikos atlikėjais, festivalių rengėjais, įsigyti įrašų ir muzikantų atributikos. Muzikantams tai yra puiki proga pabendrauti su savo klausytojais ne tik koncertų metu, o muzikos mylėtojams – sutikti ir pakalbinti daugelį savo mėgstamų atlikėjų vienoje vietoje.„Džiaugiamės galėdami būti šios didelės šventės dalimi. Labai vertiname gyvą, nuoširdų bendravimą su mūsų muzikos gerbėjais, todėl visos keturios dienos Muzikos salėje mums bus tikrai didelė šventė” – teigė folko dvasios muzikos grupės „Kūjeliai“ nariai, kurie kartu su grupėmis „Baltasis Kiras“ ir „Kamanių Šilelis“ lauks savo gerbėjų bendrame Muzikos salės stende. „Dar galvodami apie savo bendro stendo pavadinimą juokavome, kad Kūjeliams reikėtų bent laikinai pakeisti pavadinimą, nes visos likusios grupės yra skrendančios – Kamanės, Kiras, mūsų stendo ypatingieji svečiai „Baltos varnos”, – šypsodamiesi pasakojo grupė „Kamanių šilelis“. Vis dėlto grupė „Kūjeliai“ pavadinimo nekeis, o visas muzikos grupes bendrame stende vienys ne tik meilė muzikai, bet ir energingi bei džiaugsmu ir nuoširdumu užkrečiantys pasirodymai.

Kadangi Muzikos salėje muzikantų pasirodymų laikas ir garsas yra labai ribotas, bendrame trijų grupių ir ypatingųjų svečių stende lankytojų lauks išskirtinė staigmena – virtualios realybės akiniai, per kuriuos visi norintys galės susipažinti su grupėmis ir išgirsti jas gyvai dainuojant.

„Paruošėme mūsų stendo lankytojams visų grupių pristatymą, kurį visi norintys galės išvysti užsidėję virtualios realybės akinius. Juk galbūt prie stendo atėjęs žmogus nežinos vienos ar kitos grupės, bet virtualiu būdu galės susipažinti su visomis”, – pasakojo grupės „Kūjeliai“ nariai.

Iškart tiesiai eiti ir bendrauti su muzikantams žmonėms gali būti nedrąsu, todėl pirmiausiai susipažinę ir pamatę muzikantus per virtualius realybės akinius, lankytojai jau turės puikų pretekstą ir temą pokalbio pradžiai.

Bendras muzikos grupių „Kūjeliai“, „Kamanių Šilelis“, „Baltasis Kiras“ stendas visas keturias Knygų mugės dienas lauks savo lankytojų Muzikos salėje.