Kalendorius ir renginiai

Muzikinis projektas,,Babilonas”

Written by admin · 44 sec read

  Tikriausiai niekam iš jūsų nereikia pristatyti Lietuvos bliuzo karalienės Arinos. Ji, kartu su žinomu kompozitorium Gediminu Zujumi, jau Čikagoje! Kartu su pasaulinių ritmų vokaliste Aldegunda bei džiazo atlikėju Kęstučiu Stančiausku ir jo gyvos muzikos ansambliu “Streetdancer” jau šį šeštadienį, spalio 11d., 8v.v., žaviame Athenaeum teatre pristatys neeilinį muzikinį projektą “BABILONAS“!

 

Programoje dalyvaus klausytojų pamėgtas juodaodžių Daniel Wearring Gospel choras, styginis kvartetas “Sizeable”, fantastiško talento modernaus šokio grupė “Deeply Rooted Dance Theatre”, DanceDuo Studio, bei Lina Bulovaitė.

Teatras įsikūręs patogioje privažiavimui vietoje (2936 N Southport Avenue, Chicago, IL 60657).  Mašinos pasistatymas saugioje teatro aikštelėje kainuos tik 6 dol. Aplink teatrą yra nemažai įvairių restoranų, kuriems parodžius koncerto bilietelį į “BABILONĄ”, bus suteiktos gan nemažos nuolaidos! Apie pati teatrą, restoranus ir bilietėlius daugiau informacijos rasite apsilankę teatro internetiniame puslapyje http://athenaeumtheatre.org/ arba paskambinę tel.: 708-574-3992.

Tad kviečiu nepraleisti progos ir atvykti į koncertą!  Pasidalinkite šia žinia, kvieskite savo draugus bei pažįstamus – renginys tikrai bus labai gražus! Ačiū jums labai ir iki susitikimo!

O stai čia trumpas video apie busimą koncertą:
https://www.youtube.com/watch?v=_c100rmSKy8

Su meile,
Aldegunda