Kultūra ir menas

SEL atskleidžia, kaip atrodys koncertas Klaipėdoje

Written by Redakcija · 51 sec read

SEL Klaipeda 2021 v1 r16  SEL Klaipeda 2021 v1 r11  SEL atskleidžia, kaip atrodys koncertas Klaipėdoje: „Vaizdo ekranas – Lukiškių aikštės dydžio“     Liepos 3 d. Klaipėdos vasaros estradoje įvyks ilgai lauktas grupės SEL koncertas. Renginys bus ne tik vienas didžiausių šiais metais vasaros koncertų Lietuvoje, į kurį susirinks 15 tūkstančių grupės gerbėjų, bet ir stebinsiantis įspūdingais vizualiniais sprendimais, kuriems šias metais skiriama itin daug dėmesio. Į koncertą ateisiantys žiūrovai vaizdą galės stebėti stulbinančio dydžio ekrane – jo plotis prilygsta Lukiškių aikštės Vilniuje pločiui. 

    “Mes žinom, kad žmonės, eidami į mūsų koncertus, visada tikisi ir net reikalauja daug – daug to, ką galime pasiūlyti tik mes, todėl mes labai daug galvojame, kaip galėtume nustebinti žiūrovus ir šį kartą. Kad garsas bus aukščiausios kokybės – tą jau žino visi, kad šviesos bus įspūdingos – tą taip pat visi žino. Tad šiais metais nusprendėme pagrindinį dėmesį skirti nematyto dydžio vaizdo ekranui, prie kurio kūrimo prisidėjo geriausi profesionalai. Manau, tai, ką išvys žiūrovai, juos nustebins ir apstulbins: vaizdai koncerto metu tarsi perkels visus į kitą planetą”, – apie būsimą koncertą pasakojo SEL lyderis Egidijus Dragūnas. 

    Be koncerto Klaipėdoje, grupė SEL su savo gerbėjais šiais metais susitiks dar trijuose koncertuose: birželio 18 d. Šiauliuose, rugsėjo 4 d. Vilniuje ir gruodžio 25 d. Kaune.

Justinas Antanaitis

Koncertai Renginiai

Atlikėjų vadyba

+37064188278

info@koncertairenginiai.lt

justinasantanaitis@gmail.com