Lietuviai pasaulyje

Gerbiamiausia Lietuvos moteris NERINGA VENCKIENĖ

Written by admin · 45 sec read

Miela, be galo dvasinga, nedidukė, bet stipri Lietuvos moteris Neringa Venckienė šiandien švenčia savo 41-ąjį gimtadienį. Ar švenčia? Tikriausiai ne. Gal ir pamiršo tai per rūpesčius, netektis, moralinę, fizinę ir materialę žalą.

Neringa Venckienė tapo Lietuvos kovos už TEISINGUMĄ simboliu. Ji jo nepasiekė, tačiau parodė kelią mums visiems – būdami drąsūs, kartu suvieniję jėgas, mes galime ir turime išvalyti valstybėje susidariusį teisėsaugos, teisėkūros pūlinį.

Lietuva nuo amžių garsėjo bebaimiškumu net ekstremaliausiose situacijose. Moterys: kunigaikštienė Gražina, Emilija Platerytė, Sibiro Adelė Dirsytė ir dar daugelis kitų, nukankintų KGB kalėjimuose, Sibire, bet nepalūžusių – tai pasiaukojančio herojizmo simboliai už Tėvynės Laisvę ir Teisingumą.

Be teisingos teisėsaugos Lietuva niekada nebus laisva. Ačiu Jums, Neringa, kad parodėte dvasios ir valios stiprumą, kad po šitiekos nelaimių, neteisingumo nepalūžote.

Linkime stiprybės, saugokite save – šiandien, kaip niekad, esate reikalinga Lietuvai ir  jos  sąžiningiems  žmonėms visame pasaulyje. Mes su Jumis. Jau buvome, esame ir liksime kartu. Būkite tvirta ir nepalūžkite.

JAV lietuviai, dalyvavę gegužės 18 d. (2012 m.) tylaus pasipriešinimo akcijoje  ir jiems pritariantys, nedalyvavę susitikime su LR Prezidente Pasaulio Lietuvių Centro salėje…

Foto Ligijos Tautkuvienės