Lietuviai pasaulyje

Už apgavystes dėl pašalpų nubausta lietuvė gali netekti darbo

Written by admin · 53 sec read

Už sukčiavimą gaunant jai nepriklausiančius 9 tūkst. svarų būsto pašalpų, nuteista lietuvė susidūrė su naujais nemalonumais. Šįkart socialine darbuotoja dirbanti moteris dėl apgavysčių su pašalpomis nemalonumų susilaukė darbovietėje.
Kaip pranešė deadlinenews.co.uk, Aviemore, Škotijoje, gyvenanti 35-erių Paulė Meškauskienė apgavo vietinę savivaldybę ir šioji jai išmokėjo 9215 svarų pašalpų būstui (angl. Housing benefit), nors moteris dirbo vyresniąją paramos darbuotoja.
Vietinės spaudos apgavike vadinama šiaulietė 2008-2010 metais iš mokesčių mokėtojų kišenės kas mėnesį gaudavo jai nepriklausančius 330 svarų.

Šiuo laikotarpiu moteris dirbo labdaringai organizacijai „Sense Scotland”, kuri teikia paslaugas žmonėms su negalia. Jos sukčiavimai buvo išaiškinti ir 2011-aisiais moteris prisipažino esanti kalta. Tačia apie teistumą ji pamiršo paminėti savo darbdaviams.

Tada ji dirbo „The Richmond Fellowship Scotland” ir „Applied Care and Development” įmonėms, teikiančioms priežiūros paslaugas žmonėms su psichinėmis ligomis, mokymosi sutrikimais, demencija ir alkoholio vartojimo problemomis.

Dabar Škotijos socialinių paslaugų asociacija (angl. Scottish Social Services Council) lietuvei pateikė naujus kaltinimus. Tarp jų ir tai, kad tarp balandžio 8 ir rugsėjo 22 d. 2011-aisiais ji „nepranešė tarybai, kad buvo įsivėlusi į kriminalinę bylą ir prisipažino kalta gavusi 9215,04 svarų jai nepriklausiusių pašalpų.”

Moteris nė vienam iš darbdavių apie teistumą neužsiminė, nepaminėjo jo ir bandydama gauti naują vaikų socialinės darbuotojos darbą.

P. Meškauskienei gresia netekti licenzijos dirbti socialine darbuotoja Škotijoje.
tiesa.com