Mums rašo

Aleksandra STRELCOVA-KELPSE. „PwC“ Lietuva

Written by Redakcija · 39 sec read

Pwc Lietuva  Mes esame „PwC“ Lietuva – pasauliniam audito, mokesčių, teisės ir verslo konsultacijų paslaugas teikiančiam „PwC“ įmonių tinklui priklausanti įmonė. Mūsų komandą Lietuvoje sudaro 180+ stipriausių rinkoje ekspertų, turime daugiau negu 700 klientų ir savo veikla stengiamės kurti pasitikėjimą visuomenėje ir spręsti svarbias problemas.

Šiandien rašome Jums, nes norime stiprinti ryšius su užsienio lietuvių bendruomenėmis ir atrasti mūsų bendradarbiavimo galimybes. Pirmiausia norėtume pasiekti jaunesnius bendruomenių narius – studentus bei jaunus profesionalus, kuriems atvertume savo duris, pasiūlydami darbą, ir dalintumėmes su jais žiniomis apie „PwC“ veiklą, rengti nuotolinius mokymus, paskaitas bei susitikimus su mūsų ekspertais. 

Taip pat norėtume paprašyti pasidalinti su Jūsų bendruomenės nariais auditoriams skirtu darbo pasiūlymu: kviečiame jaunus profesionalus prisijungti prie daugiau negu 20 metų darbo patirtį turinčios „PwC“ Lietuva audito komandos. Galime jiems pasiūlyti ne tik aukštos kokybės mokymus, bet ir karjeros perspektyvas bei asmeninio tobulėjimo galimybes: paskaitas, mind-break sesijas, daugiau negu 10 skirtingų iniciatyvų, prie kurių jie galės prisijungti.

Ačiū!Pagarbiai„PwC“ Lietuva  
—-Sekite „PwC“ Lietuva naujienas FacebookLinkedInInstagram.