Mums rašo

Gediminas Kairys: Prašau perduoti būsimam Prezidentui G. Nausėdai

Written by Redakcija · 56 sec read
Gerb Prezidente, dedu į Jus paskutinę viltį, tikrai nenoriu Jums ir Lietuvai padarytį nemalonumų, nes kaip visuomenės ir politikos JAV ir Britų veikėjas Peinas pasakė, kad jeigu visos priemonės išsemtos – pasipriešinimas tampa  PAREIGA.
Aš tikrai ,patikėkite manimi, tikrai nenoriu tos p  a  r  e i g  o  s  atlikti ir reikalauju labai mažai (visi žmonės, su kuriais kalbėjau, tam pritaria) – kad   prie pastato Birštone – Vytautas   Mneral SPA, būtų lietuviškai užrašyta:  ;Birštono miesto sveikatingumo ir poilsio kompleksas – Vytauto Mineraliniu Vandenų SPA ar kitokia interpretacija. Svarbiausia, kad lietuviškai būtų- Vytauto mineraliniai

Užrašas tinka prie prūdo ant  akmens,  kurį aš sutvarkiau savo lėšomis. Pasodinau dekoratyvinius krūmus, nuvaliau plyteles nuo piktžolių, krūmus palaistau periodiškai, nes netoli gyvenu. Sutvarkiau autobusų stotelę prešais Vytautas Mineral SPA.

Birštono merė mano inciatyvai pritaria, bet sako, kad tai privati teritorija ir jie negali pareikalauti, kad užrašytų lietuviškai.

Kreipiuosi į Jus, kaip išrinktąjį Lietuvos prezidenta – tai yra Lietuvos valstybė ir jie privalo lietuviškai nors mažą užrašą padaryti.  Tikiuosi,geranoriško supratimo, patikėkite,aš tikrai nenoriu tos pareigos atlikti – juk aš prisiekiau Sąjūdžio Lietuvai.

Birštonas tikrai pujkus kurortas ir merė  gerai tvarkosi.

Linkiu geriausios sėkmės vardan tos Lietuvos. Linkiu dirbti taip, kad dauguma Lietuvoje nebegalvotu, kad reikia naujo Sąjūdžio.

Pagarbiai, Gediminas – Brunonas Kairys,
Birštonas, Europos Sąjunga (seniau- Tarybų ), Lietuvos  ESR ( seniau TSR )