Mums rašo

Jaunimas už gyvybę

Written by admin · 1 min read

TORONTO, 2010 08 01 (LifeSiteNews.com) – Jau 9 metus laikraštis Interim ir Niagara rajono Right to Life remia kunigo Ted Colleton stipendijos programą, kurios tikslas padrąsinti jaunus žmones pramokti Už gyvybę reikalų ir įsitraukti į programas. 2010-2011 m. konkursas yra skirtas viso pasaulio anglų k. mokantiems 11-12 klasės mokiniams. prizai yra $1500, $800 ir $500.

Reikia parašyti apsakymą apie 800-1000 žodžių apimties ir atsiųsti su mokyklos rekomendacija. Tema ,,Dishonest language leads to dishonest debate and bad laws.” (Archbishop C. Chaput of Denver) Why and how is that a serious problem when dealing with the abortion issue?” Nugalėtojai bus paskelbti 2011 01 31. Laiškus siųsti iki lapkričio 30.

dirocco@theinterim.com or mailed to:

Father Ted Colleton Scholarship
104 Bond Street, Suite 306
Toronto, ON M5B 1X9

Daugiau info: The Interim: http://www.theinterim.ca/

***

2010 m. spalio 6 – 7 d. Miunsteryje (Vokietija) organizuojama tarptautinė konferencija „Ankstyvoji intervencija Europoje: Fred goes net ir kiti inovatyvūs prevencijos projektai“, kurios tikslas pristatyti gerąją patirtį vykdant ankstyvosios intervencijos projektą „Ankstyvosios intervencijos taikymas paaugliams, vartojantiems alkoholį ir/ar narkotikus“ Programa:
http://www.nkd.lt/bylos/Fred/fred_programa.pdf
Registracijos forma: http://www.nkd.lt/bylos/

Fred/fred_registracijos_forma.pdf
***
MILWAUKEE, Wisconsin, 2010 08 31(LifeSiteNews.com) – JAV katalikiška Milwaukee Alverno kolegija, kurią įkūrė Šv. Pranciškaus seserys savo interneto svetainėje ir toliau reklamuoja keletą abortistinių ir homoseksualinių grupių. 15 000 studentų ir jų tėvų pasirašė peticiją, kad netinkamos nuorodos būtų pašalintos, bet vadovybė prašymų nepaiso.
http://www.tfpstudentaction.net/campaigns/protests/

alverno-college-abortion-links.html
***
Lzinios.lt 2010 08 28 B. Genzelis: Ar ne panašiai elgiasi dabartinis švietimo ir mokslo ministras Gintaras Steponavičius, kuris džiaugiasi, kad mažėja studentų ir moksleivių? Kuo verta jo frazė: ,,Kuo daugiau išvažiuos studijuoti į užsienį, tuo mažiau bus bedarbių.” Ar galime įsivaizduoti tokios mąstysenos ministrus šių dienų Estijos ar Lenkijos vyriausybėse? Čia ne ministrų, o Seimo, tautos, išrinkusios juos į Seimą, egzistencijos problema. Einant tuo keliu Lietuvoje liks tik ministrai, Seimo nariai ir pensininkai. Kas tada liks iš Lietuvos?

http://www.lzinios.lt/lt/2010-08-28/komentarai_ir_debatai/

ar_lietuvoje_esama_kulturos_politikos.html

2010 m. rugsėjo 3 d.

© PRO VITA Daugiau žinių: http://provita.vdu.lt/