Mums rašo

Kviečiame skirti GPM paramą Nacionaliniam susivienijimui

Written by Redakcija · 1 min read
Pavasaris – pajamų deklaravimo metas, kai galima skirti GPM paramą pasirinktoms organizacijoms ir partijoms.
Nesuklyskime: 0,6 proc parama partijai NETRUKDO skirti 1,2 proc jūsų pasirinktai visuomeninei organizacijai – tai dvi skirtingos paramos rūšys ir GALITE SKIRTI JAS ABI.

Parama partijai leidžia paremti IŠ TIESŲ PALAIKOMĄ PARTIJĄ – jeigu nepasirenkate, kam skirti šią paramą, ji vis tiek bus paskirstyta, tik jau ne jūsų, o valdžios sprendimu.

Suprantama, kviečiu šią paramą paskirti mūsų partijai – Nacionaliniam susivienijimui. Ši partija negauna jokių biudžeto dotacijų ir gyvena tik iš šių dviejų šaltinių: palaikančių žmonių 0,6 proc GPM paramos ir pačių partijos narių nario mokesčio.

Praėjusiais metais iš šios GPM paramos surinkome apie 65 tūkstančius eurų. Tai mažesnė suma nei mažiausia biudžetinės partijos gaunama dotacija. Tačiau labai racionaliai ir atsakingai leisdami šias lėšas, jų dėka galime konkuruoti ir kampanijos požiūriu. Už surenkamas lėšas dirbame dviem kryptimis:

– nuolatos, nežiūrint rinkimų, leidžiame ir visoje Lietuvoje platiname partijos laikraštį, rengiame minėjimus ir protesto akcijas įvairiais svarbiausiais valstybės gyvenimo klausimais;

– per rinkimus organizuojame profesionalią kampaniją. Ką tik praėjusiuose savivaldos rinkimuose ši parama leido pirmąkart laimėti mandatus Vilniaus miesto taryboje.

Akivaizdu, kad gaunama parama nenueina veltui. Rezultatams svarbiausia žmonių pastangos, tačiau dabartinėmis sąlygomis neabejotinai daug lemiami ir turimi finansai – kuo daugiau surinksime paramos, tuo daugiau žmonių galėsime pasiekti, pristatydami savo idėjas ir pasiūlymus.

Deklaruojant pajamas skirti GPM paramą jums truks kelias minutes, o mums ši parama keičia viską. Ačiū už jūsų gerą valią ir skirtą laiką.
Instrukcija nuorodoje https://susivienijimas.lt/pare…
Nacionalinis susivienijimas Jeigu pritariate mūsų idėjoms ir veiklai, padėkite mums skleisti žinią. Skirkite keletą minučių ir drąsiai persiųskite šį laišką savo artimiesiems, draugams ir pažįstamiems. Paraginkite juos užsisakyti naujienlaiškius užpildžius šią formą www.susivienijimas.lt info@susivienijimas.lt