Mums rašo

Laiškas Prezidentei

Written by admin · 1 min read

  Nuotr. Gediminas Kairys: ,,Aš daviau priesaiką Lietuvai 1991 m. sausio mėn. ir tarnauju iškeltai vėliavai, jūs tarnaujate tai, velkamai per žemę. Kokia mano “pagarba” tai vėliavai, tokia “pagarba” ir tiems, kurie balsavo už Estrelos rezoliuciją.

Šis laiškas  Prezidentei ir tiems 14-kai seimūnų, kurie pasisakė už Estrelos rezoliuciją. Gal nemandagiai, bet kitaip negalėjau. Gediminas Kairys

Laiškas Prezidentei

 Gerb. Prezidente. Šie išgamos balsuos už jus, Jūs jiems sava,  bet  tautai jie – SVETIMI. Nejaugi Jūs gerbiate ju nuomones .jeigu jie negerbia savo rinkėjų,savo tautos nuomonės ? Savo nuomonę jie gali turėti, bet jie neturi teisės  kalbėti daugumos vardu, tai nusikaltimas! Be to ir Jūs nesiskaitote su savo rinkėjų nuomone,didžioji dalis tautos prieš eurą, Jums į tai – nusispjauti. 

Aš, tomis  1991 sausio mėn. nešiau sargyba su šautuvu rankose už Lietuvą, už  LITĄ ant AT ( Seimo) stogo. Nei tada Jūs buvote su Lietuva,  Jūsų nebuvo Seime, nei dabar.  Ant manes jau vieną karta užsiūndėte dėl parašyto žodžio ” šautuvas” kai parašiau Jums atvirą laišką dėl euro. Šautuvas buvo  ne mano, bet Seimo, aš jokio ginklo neturiu ir neturėsiu, aš prieš bet kokį smurtą. Mano ginklas – teisyngas žodis, savo nuomonės viešinimas. Galiu drąsiai pareikšti savo nuomonę: Jūs Gerb. prezidente tarnaujate ne Lietuvos tautos interesams, bet Briuselio pederastams, talkinant tokiems seimūnams, tikriems proto iškrypeliems, kurie balsavo už Estrelos rezoliuciją, jie visi geros nuomonės apie Jus, kas garbės Jums tikrai nedadeda tokia iškrypeliu  šaika!

Ačiū Dieve,viršų paėmė protas ir Lietuvos Seimas atmetė Estrelos rezoliuciją. Kokia Jūsų nuomonė dėl šios rezoliucijos aš kažkodėl negirdėjau,  tyla reiškia pritarimą. Kaip tai išeina, tauta, dauguma tautos tam nepritaria,o tautos rinkta prezidentė tyli. Dar A. Linkolnas pasakė, kad tylėjimas  – tai nusikaltimas.

P.S.  Norėčiau gauti  išsamų atsakymą.

Red. pastaba – kalba netaisyta.