Mums rašo

Registracijai į Vasaros stažuočių programą (SIP) VDU liko savaitė

Written by Redakcija · 53 sec read

VDU logo45.   Norime priminti, kad registruotis į Vytauto Didžiojo universiteto organizuojamą Vasaros stažuočių programą “SIP” galima iki kovo 15d. Studentų stažuotės – tai praktinė galimybė užsienio jaunimui Lietuvoje įgyti ne tik savo studijuojamos srities profesinių įgūdžių, bet ir pradėti mokytis ar patobulinti lietuvių kalbos žinias bei artimiau susipažinti su šiuolaikine Lietuva. 

Praktikos vietos studentams surandamos atsižvelgiant į jų studijų kryptis. Stažuotes siūloma atlikti pas VDU socialinius partnerius – pradedant Kauno miesto savivaldos bei medicinos įstaigomis, baigiant meno muziejais ir nevyriausybinėmis organizacijomis.

Sėkmingai atlikusiems praktikas bei apsigynusiems baigiamąjį darbą studentams VDU suteikia 6 akademinius kreditus (ECTS).

SIP programos dalyviai nebūtinai turi kalbėti lietuviškai ar turėti lietuviškas šaknis – laukiami visi, susidomėję Lietuva ir galimybe čia įdomiai bei naudingai praleisti vasarą. Stažuotojams pirmiausiai siūlomos įvadinės dienos VDU. Jų metu studentai turės galimybę klausyti universiteto profesorių paskaitų apie šiuolaikinės Lietuvos aktualijas, lankyti lietuvių kalbos pamokas bei dalyvauti specialiai jiems parengtoje kultūrinėje–pažintinėje programoje.

Programos trukmė – šešios savaitės (2016 m. liepos 7–rugpjūčio 18 d.).

Daugiau informacijos

Registracija

 

 

Vyresn. specialistas I Senior Specialist

Mr Dominykas Graibus

Studentų integracija I Student integration

Vytauto Didžiojo universitetas I Vytautas Magnus University

Tarptautinių ryšių tarnyba I International Office

  1. Daukanto g. 27, 306 (visiting address)
  2. Donelaicio g. 58, LT-44248 Kaunas, Lithuania (postal address)

E-mail: d.graibus@trt.vdu.lt

Phone: +370 37 327 981

Mob. Phone: +370 63 765 376

Website I Facebook I YouTube I Blog