Mums rašo

Sinonimų žodyno projektas Indiegogo

Written by admin · 56 sec read

Rašau Sinonimų žodyno komandos vardu su pasiūlymu straipsniui.
Pastaraisiais mėnesiais labai paplito „Indiegogo“ (indiegogo.com) – tai internetinė svetainė, kuri padeda surinkti lėšas įvairiems projektams. Keli įdomūs ir daug lėšų surinkę pavyzdžiai:
http://www.indiegogo.com/loveforkarenhklein – Projektas padėti moteriai, kuri pagarsėjo liūdno incidento metu, surinko 703.873 USD.

http://www.indiegogo.com/eMAKER-Huxley-3D-printer-kits – Naujas 3D spausdintuvų verslas paprašė 30.000 USD, kad galėtų šį produktą padaryti lengvai pasiekiamą pirkėjams, tačiau surinko 158.685 USD.

Nemažai lietuvių bandė surinkti lėšas savo projektams, dažniausiai dokumentiniams filmams. Yra bandžiusių surinkti pinigų visuomenei naudingiems projektams ar savo studijoms. Keli pavyzdžiai:

http://www.indiegogo.com/helpmetogettooxford
http://www.indiegogo.com/p/108985
http://www.indiegogo.com/brazaitis
http://www.indiegogo.com/gameofthenation
http://www.indiegogo.com/tothedream
http://www.indiegogo.com/forest
http://www.indiegogo.com/I-need-your-support-for-my-jazz-study-of-dreams
http://www.indiegogo.com/WICKED-ART-ZINE-EXCESSIVE-VOYEURISM
http://www.indiegogo.com/projects/94156
http://www.indiegogo.com/inbelly

Deja, lietuviai mažai žino apie šią iniciatyvą ir lietuviški projektai yra labai vangiai remiami.

Sinonimų žodynas (sinonimai.lt) jau seniai ieško lėšų, kad galėtų atsinaujinti, išspręsti techninius nesklandumus ir praplėsti duomenų bazę. Indiegogo atvėrė galimybę šiam projektui tapti funkcionaliu. Kad projektas pasisektų reikalingas kuo didesnis viešumas.

Manome, kad visuomenei bus įdomu išmokti apie “Indiegogo” koncepciją. Tuo pačiu, tai galimybė mūsų projektui sulaukti daugiau dėmesio ir išvengti lemties, kurios sulaukė anksčiau minėti lietuviški projektai, dėl viešumo trūkumo.

Mūsų projektą Indiegogo rasite adresu indiegogo.com/thesaurus.

Iš anksto dėkoju už pagalbą.