Mums rašo

Tadas JACUKOVIČIUS. Bado akcija Vilniuje prie LR Prezidentūros, prieš teisėtvarkos korupciją

Written by Biciulystė Siūlo · 56 sec read

unnamed unnamed IINuo rugpjūčio 22 d. ryto Vilniuje, prie prezidentūros, badauja Lietuvos respublikos žmonės. Reikalaujama, rodos, labai paprasto, taip reikalingo mums visiems, TEISINGUMO. Viešoje erdvėje informacijos apie šią akciją, deja, nėra – tyli spauda, TV tyli – tarsi, nemato, negirdi.

Tokia nuoroda iš aukščiau? Kodėl?Prie LR  Rezidentūros lankosi daug užsieniečių ir jie tiesiog negali patikėti, kad ES valstybėje galimi tokie žmogaus teisių pažeidimai .

Plakatai atspindi tikrą realybę LR , Prezidentūra iki  šiol nesureagavo,,,gal reiks laukti Jos Ekscelencijos dėmesio iki naujujų metų,,,?

Nors neseniai musu Prezidente susitiko su bulvarinio šou vedėju, bet  ar tai ne politinis sarkazmas?

Esu pats nukentėjęs dėl žmogaus teisių veiklos LR – aferistai pavogė mano ir giminių nekilnojamą turtą 240.000 dolerių sumai. LR teismai ir prokurorai tai,,,įteisino ir buvome su šeima  , išmesti į gatvę, kaip šiukšles .Gen. Prokuroras A. Valantinas dar anksčiau yra man pasakęs: ,,Per daug keli triukšmo teismuose ir ES struktūrose. Nepatinka Lietuva, tai varyk atgal į savo Ameriką. As gyvenau New York’e ir dirbau kaip civil diplomacy savanoris. Man padėjo Gintė  Damušytė bei konsulas, a.a.Simutis, organizuojant kontaktus su JT .

1991.09.17 d. padėjau organizuoti diplomatinį priėmimą, pagerbiant Baltijos šalių narystę  JT , pagal V.Landsbergio ir jo delegacijos  prašymą . Tame priėmime dalyvavo tuometinis NY meras p. David Dinkens. Kviečiau ir gerb. Zbigniew Brzezinski, bet jis negalėjo atvykti.

Tiek šiai dienai,

Pagarbiai,

Tadas JACUKOVIČIUS,VILNIUS, UN NGO

HUMAN RIGHTS WATCH CEO

 

 

 autorius, Human RIGHTS WATCH chairman,