Mums rašo

VDU skelbia registraciją į vasaros stažuočių programą

Written by Biciulystė Siūlo · 1 min read

Informuojame, kad Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) paskelbė registraciją į Vasaros stažuočių programą “SIP” (angl. Summer Internship Programme), kuri bus įgyvendinama 2017 m. liepos 10 – rugpjūčio 11 d. Studentų stažuotės – tai praktinė galimybė užsienio jaunimui Lietuvoje įgyti ne tik savo studijuojamos srities profesinių įgūdžių, bet ir patobulinti anglų kalbos žinias, pramokti lietuvių kalbą bei artimiau susipažinti su šiuolaikine Lietuva. Sėkmingai atlikusiems praktikas bei apsigynusiems baigiamąjį darbą studentams VDU suteikia 6 akademinius kreditus (ECTS), kurie vėliau gali būti įskaityti, kaip studijų programos dalis kitose mokslo ir studijų institucijose visame pasaulyje.

 Praktikos vietos studentams surandamos atsižvelgiant į jų studijų kryptis. Stažuotes siūlome atlikti partnerinėse VDU institucijose, su kuriomis universitetas palaiko glaudžius ryšius. Partnerių, siūlančių atlikti praktiką, sąrašą sudaro ne tik valstybinės įstaigos, bet ir įvairios nevyriausybinės organizacijos. Įgyvendinant programą, kasmet glaudžiai bendradarbiaujame su Kauno miesto savivaldybe, LSMU Kauno klinikomis, UAB “Craft Bearings”, įvairiais muziejais, kt. organizacijomis.

SIP programos dalyviai nebūtinai turi kalbėti lietuviškai ar turėti lietuviškas šaknis – laukiami visi studentai, besidomintys Lietuva ir galimybe čia įdomiai bei naudingai praleisti vasarą. Stažuotojams pirmiausiai siūlome įvadines dienas, kurių metu studentai turi galimybę klausyti universiteto profesorių paskaitų apie šiuolaikinės Lietuvos aktualijas, lankyti lietuvių kalbos pamokas, dalyvauti įvairiose ekskursijose bei specialiai jiems parengtoje kultūrinėje – pažintinėje programoje. Savaitgaliais studentai yra kviečiami aplankyti sostinę Vilnių, Rumšiškių liaudies buities muziejų, kitus Lietuvos miestus.

Siekdami užtikrinti kuo platesnę informacijos sklaidą, labai prašytume žinia apie Vasaros stažuočių programą “SIP” pasidalinti su Jūsų tikslinėmis auditorijomis.

Daugiau informacijos apie vasaros stažuotes (anglų kalba):

– VDU kvietimas;

– VDU interneto svetainė;

– Prisegtuke siunčiamamas lankstinukas.

Kontaktinis asmuo pasiteiravimui:

Orinta Movsesjan, Vyr. specialistė I Chief Specialist

Vasaros stažuočių programos “SIP” koordinatorė

VDU Tarptautinių ryšių departamentas

Tel. +370 37 327 986

E-mail: Orinta.Movsesjan@vdu.lt

 

Marketingas ir studentų integracija | Marketing and Student Integration

Vytauto Didžiojo universitetas I Vytautas Magnus University

Tarptautinių ryšių departamentas I International Cooperation Department

Tarptautinio Marketingo skyrius | International Marketing Unit

  1. Putvinskio g. 23, 213 (visiting address)
  2. Donelaicio g. 58, LT-44248 Kaunas, Lithuania (postal address)

 

Website I Facebook I YouTube I Blog

https://mail.google.com/mail/u/0/#inbox/15a66549ce1a3482?projector=1