Mums rašo

“Versli Lietuva” kvietimas drauge ieškoti reikalingų Lietuvai talentų

Written by Redakcija · 1 min read

Esame Lietuvos verslumą ir eksportą skatinanti ne pelno siekianti viešojo sektoriaus organizacija „Versli Lietuva“, nuolat bendraujame su Lietuvos verslininkais, eksportuotojais ir savo veikla siekiame jiems padėti augti greičiau bei sėkmingiau! Užsienyje gyvenančius lietuvius matome kaip reikšmingus partnerius siekiant didinti Lietuvos eksportuotojų žinomumą užsienyje ir pritraukti išvykusius Lietuvos talentus darbui Lietuvos eksportuojančiose įmonėse!Norime jus informuoti, kad Lietuvoje antrą kartą startuoja eksporto lyderių programa „Sparnai“, kurios tikslas suteikti jauniems, neseniai studijas baigusiems žmonėms reikalingų žinių ir praktikos eksporto srityje. Šiuo metu ieškome net 24-ių eksporto projektų vadovų, kuriuos dviem metams priimsime į „Versli Lietuva“ Eksporto departamentą darbuotis kartu su patyrusiais kolegomis ir mokintis „learning by doing“ principu bei mokėsime atlygį. 

Mūsų tikslas, kad nemažiau nei pusė programos dalyvių sugrįžtų dirbti į Lietuvą po studijų užsienyje, o per dvejus programos metus visi 24 dalyviai ženkliai prisidės prie Lietuvos eksporto konkurencingumo didinimo ir Lietuvos ekonomikos sėkmės!

Labai kviečiame jūs prisidėti prie šios programos viešinimo pasidalinant talentų pritraukimo skelbimu, paraginant jums žinomus užsienio lietuvius, kuriems būtų įdomus šis projektas ir drauge suburti reikalingus Lietuvai specialistus.

Eksporto lyderių programos „Sparnai“ pirmasis atrankos etapas vyksta iki gegužės 1 d., iki šios datos laukiame kandidatų gyvenimo aprašymų. Po to vyks kandidatų atranka, o nuo liepos 1 d. visi programos dalyviai pradės darbą „Versli Lietuva“ biure Vilniuje.

Siunčiame visą aktualią informaciją viešinimui ir platinimui – pridedu vizualiką ir Lietuvos žiniasklaidai platintą pranešimą žiniasklaidai. Būsime dėkingi jeigu tai pasidalinsite savo komunikacijos kanaluose – naujienlaiškiuose, socialiniuose tinkluose ar paminėsite renginiuose. Jeigu dar ko nors reikia papildomai – sakykite. Nuolat atsiųsime aktualią informaciją.

Daugiau informacijos apie  programą: https://www.verslilietuva.lt/paslaugos/sparnai/dalyvauk/

Naujiena apie programą:

https://www.verslilietuva.lt/naujienos/reikalingus-lietuvai-specialistus-buria-eksporto-lyderiu-programa-sparnai/

Facebook: https://www.facebook.com/programasparnai/

Esame atviri bendradarbiauti, todėl prireikus mielai prisidėsime ir prie jūsų iniciatyvų bei veiklų! Bendraukime ir dalinkimės,

Kuo geriausi linkėjimai,

Jolita Mažeikienė

Komunikacijos ir rinkodaros vadovė

Tel.: +370 686 58356

www.verslilietuva.lt

Facebook

LinkedIn