Mums rašo

Vincentas Sakas. Jokių problemų dėl Vyčio skulptūros nėra, nes tokios skulptūros išvis nėra

Written by Redakcija · 1 min read

lietherbis 001  REPLIKA. Jokių problemų dėl Vyčio skulptūros nėra, nes tokios skulptūros išvis nėra.A.Sakalausko raitelis nė iš tolo neprimena VYČIO, tai greičiau.išgąsdinto žirgo ir baigiančio nugriūti raitelio skulptūra. Palyginkite šią skulptūrą su skriejančiu VYČIU ir tada suprasite ką simbolizuoja dabartinis VAIZDELIS. A.Sakalausko RAITELIS simbolizuoja išgąsdintą, griūvančią, irstančią, baigiančią išnykti Lietuvą.

Kita vertus, jei skulptorius pasiskolino jau seniau Kijeve sukurtą skulptūrą ukrainiečių KAZOKUI (Petliūrai ar Machno?) ir ją aplipdė lyg tai Lietuvos riterio ekipiruote, tai jokiu būdu negali būti VYTIS.

Iš tiesų VYČIŲ galima kokio nori dydžio (mastelio), kokios nori apimties (dvimatės, trimatės) prispausdinti 3D spausdintuvais naudojant Binder Jetting (smėlį), SLS (plieną), įvairius plastikus (PMMA, PA, Skysta derva, ABS, PLA, PC, PET, HIPS, ULTRAT, NYLON, FLEX, WoodFill, BronzeFill ir kt.) ir kvarcinio smėlio medžiagas. Darbus lietuvaičiai atlieka profesionaliais VoxelJet, EOS, Mass Portal, Zortrax, Formlabs spausdintuvais, taip užtikrinant išskirtines 3D spaudos paslaugas ir gaminio kokybę.

Taip iš plieno idealiai atspausdintas 20 metrų aukščio VYTIS neirdamas galintis stovėti šimtus metų kainuotų ne daugiau 40 tūkstančių eurų. Palyginimui nueikite į Antakalnio kapines ir pažiūrėkite kaip atrodo komunisto Algirdo Brazausko blizganti galva (makaulė, kramė).

Įvairiausių dydžių VYČIUS gali užsisakyti kiekvienas miestas ir miestelis. Lukiškio aikštės pievose ir ant “tarybinio tualeto” kalvelės galima prispausdinti ir paleisti šuoliuoti net šimtus VYČIŲ, orientuotų į įvairias pasaulio šalis, taip visam pasauliui rodant, kad kiekvienas lietuvis yra pasiruošęs kovai už savo Tėvynę ir laisvę.

Kita vertus pasitelkiant šiuolaikines technologijas, VYČIUS galima vizualizuoti ir visiems, besilankantiems Lukiškių aikštėje ir net bet kokiame Lietuvos mieste ar miestelyje įdėti į telefonus programėlę VYTIS. Žiūrėkite  https://www.youtube.com/watch?v=Ru8IQHgaiy0. Vis tiek dabar visi lietuviai nuo mažo iki senutėlio  vaikšto ir gyvena susikuprenę, – įbedę nosis į savo telefonus. Manau tada visą Kultūros ministeriją  būtų galima nurašyti kaip retrogradinį atavizmą, sugebėjusią tik supriešinti ir sukiršinti tautą…. „Kalturkės“ administratoriai net nepastebėjo modernaus G Umbraso VYČiIO ir net nepamatė supermodernaus S.Žirgulio Vyčio, kuris galėtų Kauną išgarsinti, kaip supermodernaus meno sostine…

Bėda yra vien su mažaraščių valdžiažmogių LIETUVOS pavaidinimo baime. Atėjusiems į valdžią LIETUVA yra pats baisiausias į išprotėjimą vedantis pavadinimas. Visiems nuo prezidentūros, Seimo, ministerijų administratorių iki kaimelių seniūnų LIETUVOS nebeliko, – jiems LIETUVA tapo LISUEINEN, o visi lietuviai dabar yra LISUEINAI…

Kaunas galėtų būti pirmasis Lietuvoje miestas, kurio prekinis ženklas būtų ne „moderni“ kvėšlų raidžių abrakadabra, o VYČIO ženklas su pavadinimu LIETUVA KAUNAS ir Kauno gyventojai būtų LIETUVIAI KAUNIEČIAI.

MELNRAGE

KARKLE

GIRULIAI