Mums rašo

Vladimiras Troščenka. Kuo eksperimentinis alkoholis blogesnis už eksperimentinę vakciną?

Written by Redakcija · 56 sec read

   Šiandien dienraštyje “Komsomolskaja pravda” (priedangos pavadinimas “Lietuvos rytas”), skaitau naujieną: “„Pas Vilę“ Kaune apsilankę žmonės ėmė mirti vienas po kito: įtaria, kad aukų bus ir daugiau”. Šiame straipsnyje aprašyta moteris “eksperimentatorė”, kuri nutarė atlikti bandymus ir nustatyti ar naujos formulės alkoholis bus tinkamas vartoti ar ne. Ji davė šiam alkoholiui sąlygine registraciją ir pradėjo platinti badomųjų tarpe. Eksperimento eigoje buvo nustatyti tam tikri šalutiniai poveikiai, keli bandomieji mirė, bet eksperimentinio alkoholio nauda akivaizdžiai viršijo jo likutines nepageidautinas indikacijas.  

  Eksperimento metu nustatyta, jog tiriamo, naujos formulės alkoholio sėkmingam platinimui, sutrukdė netinkamas politikų, žiniasklaidos, medicinos personalo ir teisėsaugos motyvavimas. Nebuvo atsižvelgta į kito, sėkmingai platinamos eksperimentinio produkto – vakcinos nuo kovido, marketingo politiką. Reikėjo, kaip ir eksperimentinės vakcinos platinimo atveju, nustatyti tinkamus paskatinimus ir suformuoti fondus. Numatyti, jog mokėjimai už eksperimentinį alkoholį bus tiesiogiai iš biudžeto, pats eksperimentinis alkoholis turėjo būti dalinamas nemokamai, iš mobiliųjų taškų (autobusų), pradžioje rizikos grupėse esantiems žmonėms, o vėliau visiems įskaitant vaikus iki 6 metų. Visus tamsuolius antialkoholikus, kurie atsakytų vartoti šį įnovatyvų eksperimentinį alkoholį, įstatymiškai reikėtų izoliuoti. O neišvengiamas šalutines mirtis nuo eksperimentinio produkto, reikėtų paskelbti “neegerenčiųjų pandemija” ir biznis būtų pavykęs. 

p.s. Gaila, kad Vilė neturėjo tokios įtakos kaip Geicai, Bloombergai, Cukenbergai ir pan., todėl Šimoniai, Nausėdai, Čmiliai, Požėlai ir pan. neprivalėjo jos eksperimentinio biznio ginti ir skatinti visomis turimomis priemonėmis. 

Su meilę ir brolišku rūpesčiu

Vladimiras Troščenka