Šalis, kurioje gyvename

Ambasadorius Ž. Pavilionis lankosi Teksaso verslo inkubatoriuje

Written by admin · 39 sec read

  Lietuvos ambasadorius Ž.Pavilionis gegužės 13-14 d. su Vašingtone reziduojančių ambasadorių grupe lankosi Teksaso valstijos sostinėje Austine. Vizito tikslas – susipažinti su vienu labiausiai augančiu JAV miestu, kurio vienas iš pagrindinių augimo varikliu tapo inovacijos.

 

Ž.Pavilionis su pagrindinio Austino verslo inkubatoriaus “Capital Factory” direktoriumi Joshua Baer (nuotraukoje, dešinėje), 2013 m. pripažintu Austino bendruomenės metų lyderiu, aptarė bendradarbiavimo ryšius.

Ambasadorius pristatė verslo Lietuvoje galimybes bei pakvietė “Capital Factory” vadovus bei pagrindinius verslo lyderius į Lietuvą. Savo ruožtu, Austino verslo inkubatoriaus direktorius teigė, kad laukia ir Lietuvos verslininkų dėmesio verslo galimybėms ir bendriems projektams Austino mieste, kuris verslo bendruomenei dar žinomas kaip “Silicio kalvos“ (angl. “Silicon Hills”).

Ambasadorius Ž.Pavilionis vizito metu taip pat susitiko su kitais Austino verslo, kultūros, akademinio pasaulio ir politikos lyderiais – Teksaso Prekybos rūmų vadovais, valstijos Atstovų rūmų nariais, Teksaso universiteto bei energetikos ir inovacijų kompanijų vadovais.

Teksaso valstija yra antra pagal dydi JAV ekonomika šalyje, o žurnalo “The Business Journals” teigimu – Austino miestas yra pripažintas geriausias JAV miestas smulkaus verslo vystymui.