Šalis, kurioje gyvename

Andrius Švarplys. Joe Bidenas JAV jau kuris laikas vadinamas Ding Dang Biden arba China Biden

Written by Biciulystė Siūlo · 54 sec read

Andrius Švarplys. Joe Bidenas JAV jau kuris laikas vadinamas Ding Dang Biden arba China Biden

Kinijos ekonomikos profesorius sako, kad Kinija 1992–2016m. neturėjo jokių problemų su JAV, nes ten turėjo gerų draugų aukščiausiuose valdžios sluoksniuose. Ypač Wall Street’e ir politiniuose. Per du mėnesius sutvarkydavo problemą. Atėjus Trumpui viskas pasikeitė.

Kinija jau ištrynė iš visų social media skandalingą profesoriaus pasisakymą. Galima tik įsivaizduoti, kas jo laukia dabar.

Šiaip su žiniomis apie „kažkas kažkur pasakė“ su toli siekiančiomis išvadomis reikia būti atsargiems, nes tokios žinios yra konstruojamos, kad viešoji nuomonė būtent taip pagalvotų. Tačiau vienas faktas lieka nepajudinamas: Trumpas pradėjo prekybos karą su Kinija. Tai yra tikri ir labai dideli nuostoliai Kinijai. Po ilgų dešimtečių, būtent per kuriuos Kinija sustiprėjo ir iškilo, dabar atėjo kirtis atgal.
Dar T.Carlsono laidoj sakoma, kad Bidenų šeima turi tiesioginių verslo interesų su Kinija. Kituose šaltiniuose minima, kad po Joe Bideno ir jo sūnaus vizito į Kiniją 2013m. investicijų fondas Bohai Harvest RST gavo 1.5milijardo dolerių investiciją iš Kinijos. 10% fondo akcijų prikauso Hunteriui Bidenui.

Negeri sutapimai.

Amerikos Nacionalinės žvalgybos vadovas John Ratcliffe sako, kad nenuvertinant Rusijos grėsmės, ši šalis neturi tokio lygio resursų kaip Kinija, kuri dabar yra didžiausia grėsmė JAV. Kinija turi konkretų planą pakeisti JAV pasaulio geopolitikoje ir jį vykdo.

Kinija turėjo realų interesą J.Bideno pergalei. Ji siekia tų laikų, kai galėjo „to fix the problem in two months“. Joe Bidenas JAV jau kuris laikas vadinamas Ding Dang Biden arba China Biden.