Šalis, kurioje gyvename

Dalaso pastorius: Amerika niekada neturėjo labiau už gyvybę kovojančio prezidento negu Donaldas Trumpas

Written by Biciulystė Siūlo · 1 min read

Dalaso pastorius: Amerika niekada neturėjo labiau už gyvybę kovojančio prezidento negu Donaldas Trumpas

Buvęs JAV prezidentas Donaldas Trumpas Kalėdų šventes minės Dalase suvienu stipriausiu savo rėmėju, pastoriumi Robertu Džefresu (Robert Jeffress), pirmosios baptistų bažnyčios mieste vadovu. D. Trumpas keliauja per Jungtines Valstijas ir savo „Istoriniame ture“ (The History Tour“) apžvelgia savo buvusią kadenciją.

„Esam palaiminti turėdami galimybę šlovinti Dievą mūsų bažnyčioje. Amerika niekada neturėjo labiau už gyvybę kovojančio, religinę laisvę ginančio prezidento negu kad buvo Donaldas Trumpas. Esam skolingi Trumpui už viską, ką jis padarė dėl mūsų tautos“, – žiniasklaidai sakė pastorius R. Džefresas.

Nors Trumpo turas skirtas refleksijai apie jo nuveiktus darbus politikoje, pastorius patikino, kad laikas pamaldose bus skirtas Jėzaus Kristaus gimimui. „Muzika, šlovinimas, viskas šį sekmadienį bus skirta svarbiausiam įvykiui žmonijos istorijoje – Jėzaus gimimui. Prezidentas Trumpas gerai visiems žinomas dėl savo meilės Kalėdoms, esam laimingi galėdami su juo kartu šlovinti Viešpatį“, – teigė pastorius.

Pastorius Robertas Džefresas parėmė Trumpą 2016 m. rinkimuose. „Nors kaip pastorius neturėčiau agituoti už vieną ar kitą kandidatą, aš norėčiau, kad jūs žinotumėt, kad aš daugiau nei įsitikinęs, jog Donaldas bus puikus prezidentas“, – 2016 m. sakė pastorius.

2019 D. Trumpo apkaltos metu pastorius sakė: „Žiūrėkit, aš nežadu kalbėti visų pastorių, krikščionių vardu, bet aš daug keliavau po šitą šalį ir sutikau tūkstančius Dievą garbinančių krikščionių. Ir aš niekada nemačiau labiau įniršusių žmonių dėl šių nelegalių bandymų išversti mūsų prezidentą iš posto ir panaikinti mūsų balsus“, – sakė R. Džefresas.

„Vienintelė nuodėmė, kurią Donaldas Trumpas padarė savo prezidentavime , tai nugalėjo Hilary Clinton. Tai yra neatleidžiama nuodėmė, kurios demokratų partiją Donaldui Trumpui niekad neatleis, teigė Dalaso baptistų vadovas.

Šaltinis: Christian Post

laikmetis.lt