Šalis, kurioje gyvename

Tradiciškai buriama lietuviška komanda Čikagos maratonui

Written by Redakcija · 53 sec read

_sirgalia45  Lietuvos generalinis konsulatas Čikagoje kviečia Čikagos maratoną ketinančius bėgti ir jam oficialiai užsiregistravusius bėgikus burtis į vieningą lietuvių komandą ir registruotis siunčiant el. laišką adresu agne.vertelkaite@urm.lt arba skambinant tel. 312-397-0383. Žinutėje nurodykite savo vardą ir pavardę, telefono numerį, el. pašto adresą ir reikalingų marškinėlių dydį. Jau tapo tradicija maratono bėgimu pažymėti Lietuviai svarbias sukaktis, tad šiais metais kviečiame 42 kilometrų bėgimą skirti Lietuvos laisvės gynėjams atminti ir distanciją įveikti su šūkiu „Mes prisimename, kodėl jau 25-erius metus esame laisvi“.

_MonikaJ 45    Akcija „Lietuviai Čikagos maratone“ organizuojama jau septintą kartą, o ją rengiant šiemet konsulatas glaudžiai bendradarbiauja su Čikagos lietuvių bėgimo klubu. Projektą remia Užsienio reikalų ministerija ir programa „Globali Lietuva“, džiugu, jog šventė šįmet sulaukia didelio palaikymo bei paramos iš Čikagos apylinkių lietuvių Rotary klubo, „US Tax Services & US Immigration Services“, „Atlantic Express Corp“ bei „Five Winds Embroidery“. Taip pat dėkojame Šiaurės Amerikos Lietuvių Fizinio Auklėjimo Sporto Sąjungai (ŠALFASS), kuri įsteigs medalius bėgikams.

Kviečiame visus sporto sirgalius dalyvauti kasmetiniame maratone spalio 9 d. ir palaikyti saviškius sirgalių zonoje ties 17 maratono mylia, prie Ilinojaus universiteto Čikagoje vakarinėje Halsted gatvės pusėje, šiek tiek į pietus nuo Polk gatvės. Lauksime visų pasipuošusių lietuviškais marškinėliais, kepuraitėmis ir nešinų trispalvėmis.        

Nuotraukose 2015 m. lietuvių dalyvavimo Čikagos maratone akimirkos

 Generalinio konsulato Čikagoje informacija