Šis bei tas

Švedijos liberalai: TAIP Jungtinėms Europos Valstijoms, NE visą kūną dengiančių skraisčių ir musulmoniškų laisvųjų* mokyklų draudimui

Written by Redakcija · 1 min read
Švedijos liberalai: TAIP Jungtinėms Europos Valstijoms, NE visą kūną dengiančių skraisčių ir musulmoniškų laisvųjų* mokyklų draudimui Lapkričio 19 dieną vykusiame Švedijos Liberalų partijos šalies suvažiavime nutarta, kad partija veiks taip, kad ES taptų  federaline supervalstybe, kurios visa politinė valdžia susikoncentruotų Briuselyje. Kiek anksčiau buvo nuspręsta pasakyti NE fundamentalistinių musulmoniškų mokyklų uždraudimui ir moteris slepiančių burkų bei nikabų uždraudimui, skelbiama samnytt.se.

Informacija apie Jungtinių Europos Valstijų politiką buvo pasveikinta ES parlamento narės Cecilijos Wikstriom, kuri socialinės žiniasklaidos tinkluose parašė: „Pagaliau“. Ji taip pat pasakojo, kad prieš keletą dienų ji turėjo „vaisingą pokalbį“ su bendraminčiu, globalistu ir masinės imigracijos advokatu George’u Sorošu.

Kiek anksčiau, lapkričio 19-ją, „Samhällsnytt“ pranešė, kad Liberalų vadovas Jan Björklund, kalbėdamas imigrantų tankiai apgyvendintiems priemiesčiams, pareiškė, kad jo partija nepasiduos, kol visos moterys galės gyventi lygybėje su vyrais. Jis pabrėžė, kad „mes“ – tiesa, pamiršo patikslinti, ką jis turi omeny, – „buvome per tolerantiški dėl imigrantų grupių keliamų religinių ir kultūrinių klausimų Švedijoje“.

Tačiau konkrečios išvados, kurios iki šiol buvo padarytos suvažiavimo dienomis, atrodo, pasuko priešinga kryptimi.

Buvo nubalsuota „nedrausti“ musulmoniškų moterį varžančių ir visą kūną dengiančių drabužių, vadinamųjų burkų ir nikabų. Buvo nuspręsta „nedrausti“ ir fundamentalistinių musulmoniškų laisvųjų mokyklų, tačiau steigti naujas mokyklas uždrausta.

Gulan Avci, Liberalų moterų susivienijimo „Liberaliosios moterys“ pirmininkė, siūliusi partijai pasisakyti už burkų ir nikabų uždraudimą, po balsavimo išreiškė nusivylimą dėl pralaimėjimo, bet pasidžiaugė, kad tie klausimai buvo įtraukti į dienotvarkę.

Christer Nylander, Liberalų frakcijos Rikstage lyderis, po balsavimo teigė, kad priimtas teisingas sprendimas. Jo nuomone, užtenka to, kad žmonės partijoje diskutuoja ir svarsto su migracija susijusias lyčių lygybės problemas.

„Mes turime sutelkti visą savo dėmesį į tą faktą, kad mergaitės ateina į priešmokyklinę grupę ir pradinę mokyklą su šydu, – padarė išvadą Nylander ir čia pat pridūrė: – Turime partijoje tęsti intensyvią diskusiją ir apie konfesinius elementus mokykloje, ir apie tai, kaip suprantama garbės kultūra, ir paralelinės visuomenės.

Pagal Matso Dagerlindo pateiktą informaciją parengė Daiva Jakubonienė

* Laisvosios mokyklos – tai mokyklos, kurios nėra valdomos viešojo sektoriaus, bet didžiąja dalimi finansuojama iš mokesčių mokėtojų pinigų. Tuo jos skiriasi nuo privačių mokyklų, kurios finansuojamos ir iš mokinių mokamų įmokų.

tiesos.lt

KOMENTARAI:

zydelis George’u Sorošas       2017-11-28 19:35

aptekes pinigais, nebezino kur deti savo milijardu, tad asilus ir kirsina. Galimai ta moterele gavo koki milijona doleriu, tai ir pardavineja salies garbe.

Žuvėdų Absurdistanas       2017-11-27 23:05

Kol Maskolijos strateginiai bombonešiai treniravosi bombarduoti Stokholmą ir pietinę Absurdistano dalį, užuot kėlę į orą naikintuvus, žuvėdai tada tik mykė – bnjiooo! smile O vėliau – dar ir sudainavo Maskolijos himną maskolių homoseksualų “teisių” gynimo labui. smile Strateginio bombonešio pilotas, žinoma, ne koks tankistas, ar pėstininkas, “fenia” gal ir “nebazarina”, gal ir turi ne vieną aukštąjį išsilavinimą, tačiau po skrydžio grįžęs namo ir virtuvėje lauždamas vodkės butelį, prieš “padailindamas” fizionmiją savo Dusiai, ar Natašai, giliai sukrėstas žuvėdų didžiadvasiškumo šį tą baisiai jau dvasiško mauroti turėjo. smile