Tėvynė mūsų

Algimantas RUSTEIKA: Pakelkime taurę kvailybės!

Written by Biciulystė Siūlo · 4 min read

Viską darykime taip, kaip reikia! Kariaukime už taiką pasaulyje taip, kaip moko Nausėda, kad Klaipėdos uostas bankrutuotų! Bėkime niekur nenubėgdami už blaivybę ar pasivaikščiokim prieš netoleranciją, nes viską reikia daryti už ką ar prieš ką nors! Išgerkim į sveikatą – ne, netinka, nes ką tik padariau šimtą… Va – pabadaukim prieš badą Afrikoje! Riebiai pavalgę arba šilko pataluose gadindami orą – prieš socialinę atskirtį, nes ir vėl niekaip nepavyksta suliesėti! Ir būtinai, būtinai įdėkim į feisbuką savo sukryžiuotas karkas Kanaruose!Kadangi tai dabar brendas, tadangi su pačia, kol geras oras, užsidėsim po tris kaukes ir varysim pasivaikščiot prieš neapykantos kalbą, jei miesto Bijotaitė neužblokuos. O vakare, jei bus ūpas, drąsiai patamsy be kaukių nueisim kur nors patylėti prieš Lukašenką ir apsipirkti į Maksimą, kad smulkus verslas atsigautų ir Lietuvai būtų geriau. O jei kas ne taip, kaip reikia, nesijaudinkit – senasis Landsbergis eilėraštį parašys.

Bukalauriškiau, lietuviškiau, G-taškiau ir veganiškiau savo buitines, niekam neįdomias veiklas paskirti kokiai nors primityviai, bukai beprasmybei – bemat atsiranda prasmė! Įkuri su švogerka NVO ir Europa pažers pinigų, jei už užpakalius, priekius ar auksavabalius ir duosi otkato. Ta prasme, tipo, iš tikrųjų, kaip pasakytų Samas, susilieji su pažangybėm ir kovojančiais prieš virusus ar už skiepus, prieš juodos spalvos kavą ar karvių bezdalus, šildančius Žemę.

Kai prispirs – galimai iš tikrųjų eisiu į išeinamąją už mažumų teises tapti dauguma ir engti mažumomis tapusias daugumas, kaip moko filosofija iš penkiolikos sakinių ir didžioji ekonomistė, daug veikalų parašiusi Maldeikienė. Matot, kai žmona išveda pasivaikščioti ir pasilakstyti už demokratiją, beuostinėjant ir bepažymint Lietuvą minčių ir man kyla visokių, kaip pasakytų Juknevičienė.

Pavyzdžiui, ar teisingai vaikštau? Ar taisyklingai žingsniuoju, ar, kaip moko Simonko, nelaužau Europos Sąjungos reglamentų ir solidarumo su XXI amžiaus šventųjų, ištvirkėlių ir tinginių teisėmis? Gal pagalvoju kaip Armonaitei ar kokioms nors kniaukiančioms durnėms nepatiktų, gal užminu šaligatvio plytelių tarpus ar dar kur nereikia? Ar turiu leidimą nusiėmęs kauję pasikrapštyti panižusią nosį ir mano kojos ne per daug smirda – juk auga tai iš užpakalio?

O gal pažeidžiu laisves laisviesiems pažeidinėti mano laisves ar afrolietuvių teisėtus lūkesčius uždrausti mano lūkesčius? O gal tai naudinga Kremliui, kaip moko Valentinavičius, gal ką čia parašysiu vėl perpublikuos Sputnik ir Lietuvą bemat užplūs rusai, kaip pasakytų išsipagiriojęs Bruveris? Ar nereikėtų čia kokių nors taisyklių ar baudų biudžetui papildyti, kad greičiau gerovė ateitų ir būtų visiems dar geriau?

Juk vaikščioju tai be licenzijos, už dyką ir be PVM, ir trinkelės Europos Sąjungai kainuoja! Kaip čia taip? Kur žiūri VMI, VSD, FNT IR STT? O jeigu sumindysiu po sniegu žolę, kurią negalintieji sumokėti administracinių baudų už gėrimą iš pašalpų pašalpiniai vasarą pjauna, tai kaip jie toliau pašalpas gaus ir gers? Kur jų teisės ir mano pareigos? Kaip čia taip? Kur mano asmeninis atsakingumas ir pilietiškumas? Kokia gėda, ką pasakytų Miliūtė ar Tapinas!

Beje, ar teisingai ši gatvė vadinasi? Ką tas tipas per Holokaustą darė, ką Kukliansky pasakys? Ir valstybei pavadinimų lentelės juk kaštuoja! Pagalvojam pagalvojam – juk net bėgdamas per Lietuvą už Lietuvą valstybinio oro daugiau iškvėpuoju ir anglies dvideginio išmetimai padidėja! O kur dar išleidžiamas Lietuvon tautiškas sieros vandenilis, kur saugotini senamiesčių stiklainiai ir būsimi Šimašiaus teletabių pasididžiavimo bunkeriai, kuriuos reikia pastatyti ne tik Lukiškių, bet kiekvieno miestelio turgaus aikštėje?

Ar nereikėtų mūsų dar kaip nors ekologiškiau apmokestinti visų mūsų labui ir gerovei? Pačių piliečių pasistatyti gipskartonio butai, už kuriuos mokesčiai jau sumokėti, turi būti dar kartą kasmet apmokestinti! Ir jau būtinai – už ilgai taupytus, nuo vaikų drabužėlių ar savaitgalio alaus nusuktus šimtus nusipirkti bėdžių opeliukai! Už surinktus mokesčius subsidijuosime turčiams už nuo valstybės nusuktus šimtus tūkstančių perkamus elektrokarus, sumažės taršos, runkelių ir padidės laimės indeksas!

Na, bet tai – akmens amžius, be to, kaip pasakytų Valatka, ir vėl nusuks, registruos Latvijoje ar Rusijoje ir važinės už dyką! Kiek galima, reikia pagaliau apmokestinti pačius lietuvius pagal dar gyvą svorį, kad lietuviams būtų geriau, o tai slampinėja sau prisiriję pigių makaronų, stori kaip drambliai ir sriūbauja delfiuose apie skurdą visų banko mačiulių skausmui. Prie įėjimų į maximas ir lidlus statom svoriomatus!

Juos importuos neskelbiamos apklausos būdu laimėję konkursą grupiokų bendrovės, skenuos svorį, pagal akių rainelę nuskaičiuos antsvorio baudas iš sąskaitos ir net Blinkevičiūtė neišsisuks! Apmokėsim iš biudžeto ir biudžeto surinkimas pagerės, atimsim dar daugiau ir tiems, iš kurių atėmėm, perskirstysim dar daugiau procentų nuo BVP! Šešėlis dar baisiau susitrauks, o grynais imsim tik iš banditų ir deputatų!

Arba, štai, seksas – užsiima visi, po vieną ir poromis, ir poros poruojasi daugybiškai su poromis, su asmeniniais treneriais ir be trenerių – visos poros jiems atsidaro valandai išnuomotuose be mokesčių, smirdančiuose butuose. Tegu smirda, bet kas valstybei, kur akcizas ir rinkliavos, kur mokestis už taršą? Pastatyt skaitliukus kaip gatvėj, mažumoms ir valstybės tarnautojams darbo valandomis – nuolaidos ir tvarka bus!

O tai važinėjat sau pirmais golfais, registruoti lūšnose, po kuriomis penki požeminiai aukštai su liftu! Visi jūs sukčiai, aršiai lojat už tai, kad viskas geriau prie ruso buvo ir dar norit, kad jums baigtųsi gerai? Mes jus išmokysim gyventi ir priversim būti laimingais! Galvokit ką norit, bet jei galvojat ne taip kaip reikia, jūsų niekam nereikia, nes reikia taip, kaip negalvojat.

Šimonytės antrasis atėjimas ir vėl trauksim milijardą iš šešėlio! Vykdysime visuotinį valstybės užkampių ir blokinių namų, primyžtų turgaviečių ir atsilupusių kioskelių ginkluotą auditą bei neapmokestintų gyvenimo plotelių paiešką. Tikrinsim keliuose bagažines, ar nesivežat bulvių maišo be važtaraščių ir nebandykit meluoti pareigūnams, kaip sako Pažėra, nes jie priims sprendimus savarankiškai, vadovaudamiesi ne įstatymu, o sveiku supratimu.

O kur nėra nustatytų taisyklių ir baudų, tai reikalausim baudų nustatymo taisyklių ir tvarkų, kaip nubausti tuos, kurie nebaudžia taip kaip reikia! Paskųsti bus privaloma į skundimo linijas ir pilietiškus piliečius skatinsime procentais nuo surinktų baudų, o nepaskundę išaiškinami ir atiduodami į LGBT stovyklas perauklėjimui su konfiskacija.

Kaltus asmenis skelbsime LRT skydinėse ir nutekinsim per teises nežinoti, stukačiams apmokėjimą pervesime po kaltųjų turto realizacijos bitkoinais per Linkomaniją. Būtinai nurodykite asmens kodą, sąskaitos ir banko slaptažodžius! Vakarai mūsų nepamirš, užsienis mums padės, kaip mokė Grybauskaitė mėlynu surdutu (rinktiniai raštai, kiekvieno tomo kiekvienas psl.) – siūlykite idėjas Lietuvai, svajokite, kovokite, nenurimkite!

Bėgiokime už Navalną ar prieš Mianmarą, skanduokime už atbėgančių Somalio piratų teises, pasiųskim mamontovų ordas nupirkti Afrikos vaikučiams dviratukų, nes lietuvių varguolių vaikučiams jų nereikia ir per telikus neparodys! Pakelkim, pakelkime taurę kvailybės, kad Lietuvai būtų geriau!

respublika.lt