Tėvynė mūsų

Anksčiau diktavo SSSR, dabar – ES?!

Written by admin · 2 min read

LIETUVOS IDĖJA. Pažvelkime į kiek tolimesnę Lietuvos ateitį, nei siekia naujų rinkimų data. Reikia visapusiškesnio požiūrio į Lietuvą, nei mato politinių partijų parsidavusi konjunktūra.

Europa, dėl vykdomos antikrikščioniškos mirties kultūros politikos (sekso, iškrypimų, abortų, eutanazijos ir kt.) propagandos ir dėl sparčios demografinės kaitos, po kelių dešimtmečių taps islaminiu kalifatu.

Kaip Lietuva prievartaujama, parodo radikali reakcija į įstatymą, kuriuo siekiama apsaugoti vaikus nuo homoseksualų propagandos. Nors 85 proc. Lietuvos gyventojų už tokį įstatymą, apie demokratiją nekalbama. O čia jau principinis klausimas: ar mes būsime Lietuva, ar iškrypėlių žemė?
Galime kurti LDK pagrindu Lietuvos, Baltarusijos, Ukrainos, Latvijos, gal Gruzijos ir Armėnijos Šveicarijos kantonų pavyzdžiu savarankiškų valstybių aljansą, susietą bendra idėja, išlaikant narystę kitose struktūrose.

Tad jei mums svarbus kultūrinis, nacionalinis, religinis išlikimas – sutvirtėjimas – ir ėjimas į ateitį, tą kelią į ateitį turime tiesti. Lietuva turi būti šventas žodis kiekvienam jos piliečiui.
***
lrytas.lt 2009 09 19 Sociologas G.Merkys įspėja: artėja demografinis maras. Pagal sociologų skaičiavimus, nuo 2006 iki 2018 metų abiturientų Lietuvoje sumažės 46 proc. „Lietuviams vaikai jau nėra didžiausia vertybė. Vaikų auginimas – našta, o daug vaikų auginančioms šeimoms neliko nei pagarbos, nei finansinės paramos“, – pastebėjo G.Merkys. Profesorius prognozuoja, kad bandymų atsikratyti naujagimių vis daugės.

 http://www.lrytas.lt/?data=20090919&id=lso19_a7090919&sk_id=99&view=2
***
Respublika.lt 2009 09 19. Ginti homoseksualus, o ne vaikus – Europos tradicija. Net keturi tautos išrinktieji – Leonidas Donskis, Zigmantas Balčytis, Vilija Blinkevičiūtė ir Justas Paleckis – įsitikinę: seksualinių mažumų privilegijos svarbiau nei mažamečių teisės.

ttp://www.respublika.lt/lt/naujienos/pasaulis/

12__vienas/ginti_homoseksualus_o_ne_vaikus__europos_tradicija/

P.S. 1.Sodomija yra viena iš 4 dangaus keršto šaukiančių didžiųjų nuodėmių.

2. Vaikų papiktintojų laukia itin griežtas teismas. ,,..tam būtų geriau, kad asilo sukamų girnų akmuo būtų užkabintas jam ant kaklo ir jis būtų paskandintas jūros gelmėje.” Mt. 18,6
***
Respublika.lt 2009 09 18 Lietuva trypiama Strasbūre. Jau seniai ekonominiais klausimais Lietuva nebegali priimti savarankiškų sprendimų. O dabar be ES žinios net nebegali nuspręsti, kad mūsų nepilnamečiai turi būti auklėjami krikščioniškąja, o ne homoseksualiąja dvasia. Jei tokia yra.

ttp://www.respublika.lt/lt/naujienos/pasaulis/

12__vienas/lietuva_trypiama_strasbure/
***
Strasbūras. 2009 09 17. EP (už 349, prieš – 218, susilaikė 46) priėmė rezoliuciją, verčiančią Lietuvą atšaukti įstatymą, saugantį vaikus nuo homoseksualų, biseksualų ir poligamų propagandos. Prieš rezoliuciją balsavo Vytautas Landsbergis, Algirdas Saudargas, Radvilė Morkūnaitė ir Valdemaras Tomaševskis. Už balsavo Leonidas Donskis,Vilija Blinkevičiūtė, Zigmantas Balčytis ir Justas Vincas Paleckis. Laima Andrikienė susilaikė. Rolandas Paksas, Juozas Imbrasas ir Viktoras Uspaskichas balsavime nedalyvavo. Kiekvienas kunigas savo bažnyčioje turėtų žmonėms nurodyti kas ir kokios partijos balsuoja pagal Dievo įsakymus ir kas ir kokios partijos balsuoja prieš Bažnyčios mokymą ir prigimtinę moralę. Nes tylėjimas dabar reiškia tik viena – sąjungą su Liucifieriu. Europos konservatoriai pasmerkė išpuolį prieš

Lietuvą http://www.lifesitenews.com/ldn/2009/sep/09091706.

html http://www.lzinios.lt/lt/2009-08-24/poziuris/viena_desimtoji_istatymo_ne_visas_istatymas.

***
DONECKAS, Ukraina, 2009 09 15 (LSN) – Ukrainos valdžia šeštadienį nedavė leidimo homoseksualų žvaigždei Elton John ir jo Kanados partneriui David Furnish įsivaikinti 14-mėn. berniuko iš ŽIV liga apsikrėtusių vaikų našlaityno Makejevka, netoli Donetsko. ,,Užsienio vieniši piliečiai neturi teisės įsivaikinti vaikų…ir tarp įvaikintojo ir vaiko amžiaus skirtumas neturi būti didesnis nei 45 m. Įstatymas visiems yra vienodas: prezidentui, ministrui ar Eltonui Džonui,“ sako jaunimo ir sporto ministras Jurij Pvalenko. Ukraina nepripažįsta tos pačios lyties ,,santuokų“ ir tik vedusiųjų poros gali įsivaikinti vaikus. Britų medija sako, kad 62 m. muzikantas nori įsivaikinti 14 mėnesių Levą, nes ,,jis pavergė mano širdį.“ Dokumentų dėl įsivaikinimo našlaitynas negavo.

http://en.rian.ru/world/20090915/156135456.html

Be to dar yra Levo mama, kuri ŽIV pozityvė ir narkomanė.

http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-1213126/

Elton-John-planning-adopt-toddler-Ukraine-falling-love-trip-orphanage.html

Yra atlikta daug tyrimų apie neigiamas pasekmes vaikams po homoseksualų įsivaikinimo.

PRO VITA© ŽINIOS Nr. 42, 2009 m. rugsėjo 19 d.

© PRO VITA http://www3.vdu.lt/life/