Tėvynė mūsų

Aurimas Guoga: Nevaldoma kuoktservatorių Lietuva

Written by Biciulystė Siūlo · 1 min read

Kai į valdžią atėjo naujoji vyriausybė, ji tautai pateikė s

eksualų pasiūlymą: mes jus dabar surakiname karantino pretekstu, tačiau galite išsipirkti bilietą į laisvę jei klusniai laikysitės ribojimų. Tikimės supratingumo ir sąmoningumo. Jei ne – dar labiau užveršime.Kai į valdžią atėjo naujoji vyriausybė, ji tautai pateikė seksualų pasiūlymą: mes jus dabar surakiname karantino pretekstu, tačiau galite išsipirkti bilietą į laisvę jei klusniai laikysitės ribojimų. Tikimės supratingumo ir sąmoningumo. Jei ne – dar labiau užveršime.

Kalba, sutikite, kaip kalėjimo prižiūrėtojo. Ji suponuoja, kad esame prieš valdžią kuo tai nusikaltę ir privalome pasitaisyti. Tai Šimonytės supratimu būtų “sąmoningas elgesys”.

Tačiau Šimonytė pamiršo, kad maždaug 80 proc. visuomenės jų nekenčia ir nevirškina. Be to, ši vyriausybė ir ją remianti seimo dauguma stums įstatymus, kuriais dauguma baisisi – Stambulo konvencija, gėjų santuokos, narkotikų legalizavimas, didesni mokesčiai, kai savo biudžetus jie didina ir t.t.

Taigi valdžia šlepsi šlapiu skuduru tautai per veidą ir čia pat tikisi supratimo bei klusnumo. Mes tampame resursu, kuriuo valdžia naudojasi kaip daiktu.

Aišku kad jų valdymą lydės pilietinis sabotažas. Kodėl, pavyzdžiui, turėtų jiems uoliai mokėti mokesčius uždarytos parduotuvės savininkas? Kodėl šios valdžios sėkmės turėtų norėti tėvai, kurių vaiką per prievartą auklės T.Raskevičius?

Kadangi ši valdžia sieks išsitarnauti Briuseliui, tautos visiškai nepaisys – priešingai, ją planingai naikins – joks dialogas tarp valdžios ir visuomenės bus neįmanomas. Valdžia kurs kokius tai savo planus, o tauta elgsis kaip užsispyręs asilas – norint ko tai išgauti teks priversti; norint priversti teks nemenkai pavargti.

Pavyzdžiui, dabar, kai Bilotaitė visą policiją nusiuntė kelius blokuoti, miestų gyventojai gali gatvėse slampinėti atsikvėpę. Valdžia maldauja neiti per šventes į svečius – ir ką darys jų nekenčianti gyventojų dauguma? Po kiek laiko, žinoma, pasiteirausime kuoktservatorių valdžios kodėl nesuvaldė viruso, kodėl nesiuntė į gatves pakankamai policijos, kodėl nesutramdė netikinčių į kovid, t.t.

Taip kad griaudami tradicines vertybes kuoktservatoriai susiduria su problema kad šalis tampa nevaldoma. Pavyzdžiui, niekina patriotizmą, griauna lietuvybę, keičia ją nelegalių migrantų kultu. Čia netikėtai iškyla atvejis, kad vaikinas kariuomenėje atsisako prisiekti Lietuvai – dėjo jis ant šalies ir visa ką ji atstovauja…

Iš tiesų, dabar klusniai laikytis tradicinių vertybių reiškia tapti Mr Nice Guy. Kursi šeimą, dirbsi, mokėsi mokesčius, išlaikysi vaikus, o valdžia visu tuo naudosis visiškai priešingiems tikslams. Kam patriotiškai nusiteikusiam jaunuoliui šalti dėl Lietuvos apkasuose, jei valdžia ir ją remianti šiknakraipių partija kovoja už lyčių panaikinimą? Kas pasiryžęs paaukoti gyvybę už tai, kad Simonko galėtų susituokti ir įsivaikinti? Neabejoju, ir pats Simonko nesutiktų…

Žodžiu, tai tikrų tikriausia okupacija. Todėl verčiau vaizduoti, kad ir tu prisidedi prie Lietuvos naikinimo. Tokius bent jau neapadės nepakeliamais mokesčiais, nes ir taip aišku kad iš tokių nieko nepeši. Dėl to ir raginu labiau pleškinti, nes greičiau pradėsime – greičiau pabaigsime.