Tėvynė mūsų

Automobilių žygis nuo Vilniaus iki Lietuvos-Latvijos pasienio

Written by admin · 41 sec read

Rugpjūčio 22 d, trečiadienį,10 val. Seimo spaudos konferencijų salėje įvyks Seimo nario Gintaro Songailos spaudos konferenciją, skirtą paskelbti naujausias žinias apie rugpjūčio 23 d. rengiamo automobilių žygį Baltijos keliu.

Spaudos konferencijoje taippat dalyvaus: Sąjūdžio iniciatyvinės grupės narys akad. Antanas Buračas,Lietuvos aeroklubo prezidentas Jonas Mažintas, Lietuvių etninės kultūrosdraugijos pirmininkė dr. Dalia Urbanavičienė.

J.Mažintas papasakos apiekartu su automobilių žygiu rengiamą lėktuvų skrydį, primins kaip buvo surengtas analogiškas lėktuvų skrydis Baltijos keliu prieš 23 metus.  dr. D.Urbanavičienėpapasakos apie lietuviškų ir latviškų tradicinių šokių pamokas, kuriosrugpjūčio 23 d. bus surengtos ties siena su Latvija. Taip pat bus pateiktadaugiau žinių apie Baltijos kelio minėjimo dalyvius iš Latvijos pusės.

Apie ketinimą Baltijos kelio metinių proga rugpjūčio 23 d.  surengti automobilių žygį nuo Vilniaus iki Lietuvos-Latvijos pasienio šių metų rugpjūčio 17 d. paskelbė Nacionalinis susivienijimas „Už Lietuvą Lietuvoje“.

Planuojama, kad rugpjūčio 23d., 13.30 val. automobilių kolona pajudės iš Vilniaus į Ukmergę. Automobilių kolona Vilniuje prasidės ties Arsenalo ir Vrublevskio gatvių sankryža. Kolonaapjuos Katedros aikštę iki Pilies gatvės.

Alkas.lt spaudos konferenciją numato transliuoti tiesiogiai