Religija

“Kas valgo šią duoną – gyvens per amžius” ( Jn 6, 58 )

Written by admin · 53 sec read

Dėmesio! Dėmesio! Dėmesio!
Kas nori gyventi ilgai, sveikai ir prasmingai?
Pasaulinė maisto tyrimo tarnyba, kurios šūkis „Užuosk ir ragauk“ neseniai paskelbė, kad česnakinė duona, pateikiama su spagečiais, šeimoje sukuria geresnę tarpusavio bendravimo kultūrą ir šiltesnę tarpusavio atmosferą. Įvykęs eksperimentas parodė, kad tose šeimose, kuriose prie šeimos vakaro stalo buvo užuodžiama ir skanaujama česnaku sutepta duona, ženkliai sumažėjo neigiamas tarpusavio bendravimas. Kai, tuo tarpu, teigiamos emocijos padidėjo net 7,4 proc. Nors sakoma, kad

vyrai nemoka verkti, bet šio eksperimento metu česnaku suteptos duonos galia pasireiškė vyresnio amžiaus vyrų grupėje ir ypač, jei tai yra tėvai dar tebeauginantys vaikus. Štai kokia jaudinanti ir labai paprasta duonos su česnaku terapijos paslaptis!
O ką mes randame išganingo ir patraukiančio dieviškame Jėzaus mokyme ir veikloje? Kiekvienas alkstame kasdienės duonos. Bet dar daugiau mums reikia dvasinės, amžino gyvenimo prasmės – Gyvosios Duonos. Kas Ją duos ir kur Jos ieškoti?

Jėzus sako: “Aš esu gyvoji duona.” (Jn 6, 51). Kai sekmadienį ateiname į Dievo Namus – Bažnyčią, mes regimu ir dvasiniu būdu susivienijame su Jėzumi Gyvuoju Dievu, kad ir mūsų gyvenimai alsuotų ir būtų atnaujinti Dangumi ir Amžinybe jau čia, mūsų gyvenamoje aplinkoje. Prašykime Gerojo Ganytojo atgaivinti ir atnaujinti mūsų gyvenimo kelius pas Dievą ir jau čia, žemėje, išmokime pajausti amžinybės ir Dievo artumą mūsų namuose ir mūsų gyvenimuose.
: