Tėvynė mūsų

Hibridiniam karui – NE!

Written by Redakcija · 1 min read

Neprikl.gynejai sajunga  NEPRIKLAUSOMYBĖS GYNĖJŲ SĄJUNGA 

Geros valios žmonėms,  Žiniasklaida

HIBRIDINIAM KARUI – NE! 

 

Lietuvos Nepriklausomybės gynėjų sąjunga atidžiai stebi pastarųjų dienų įvykius Lietuvos Baltarusijos pasienyje, kur Kremliaus remiamas Baltarusijos diktatorius, tiesiogiai kelia grėsmę Lietuvos, Lenkijos ir Latvijos valstybių suverenitetui. Lukašenkos ir Putino režimai eilinį kartą bando mūsų šalių žmonių pasiryžimą ginti Laisvę. Tai dar vienas hibridinio karo mūšis, kurio tikslas – sugriauti ES gerovę ir vienybę, sunaikinti paramą baltarusių kovai už laisvę, nes prie sienų Baltarusijoje sutelkti žmonės yra diktatoriaus ginklas. 

Neaiškios kilmės ir siekių žmonės, kaip turistai, Baltarusijos ir Rusijos spectarnybų atskraidinami į Minską. Nukreipiami į pasienį su Lietuva, Lenkija ir Latvija tampa “vargšais pabėgėliais” ir nelegaliai bando kirsti Lietuvos, Lenkijos ir Latvijos sieną bei taip veikdami daro nusikaltimą. 

Nepriklausomybės gynėjų vertinimu neteisėtas valstybinės sienos pažeidimas yra nusikalstama veikla, o pažeidėjai ir iniciatoriai bei rėmėjai turi būti patraukiami atsakomybėn. 

Lietuvos, Lenkijos ir Latvijos sienų gynėjams reiškiame besąlygišką paramą ir palaikymą. 

Pritariame sienų statybai, papildomos įrangos įsigijimui, ES bendrų sienos gynimo pajėgų steigimui ir valdymui. 

Lukašenkos režimas tokiu būdų dangsto ir slopina baltarusių kelią į laisvę bei manytina, kad šalį stumia į Rusijos federacijos glėbį. 

Kviečiame susitelkti į ES migracijos politikos griežtinimą ir nelegalių keliautojų atsakomybės didinimą. 

Lietuvos Nepriklausomybės gynėjų sąjunga vienija pačius aktyviausius Lietuvos gynėjus savo pasiaukojimu ir geležine valia bei ištikimybe apgynusius Lietuvos valstybę agresijos metu per 1991 m. sausio įvykius bei vėliau iki pat Pučo Maskvoje. 

Palaikome mūsų valstybės vadovų bekompromisę poziciją ir politiką agresorių atžvilgiu. 

Nepriklausomybės gynėjai, laisvę mylintys Lietuvos, Latvijos, Lenkijos ir Baltarusijos žmonės, pasitarnaukime savo valstybės gerovei! 

Nepriklausomybės gynėjų sąjungos valdybos pirmininkas 

Arnoldas Kulikauskis 

Nepriklausomybės gynėjų sąjungos valdybos sekretorius 

Gintas Vilkelis 

Teisinė forma – asociacija. Registruota Juridinių asmenų registre, r/k 302304268. Pamėnkalnio g. 13, 01114 Vilnius. Paramos gavėjo statusas suteiktas. A/AB SEB BANKAS LT487044060007490641. 

Kontaktai: Pamėnkalnio g. 13, LT-01114 Vilnius, tel. 8 612 74300, el. p. akulikauskis@gmail.com 

Vilnius, 2021 m. lapkričio 18 d.