Tėvynė mūsų

Kviečiame jungtis: startuoja masinis lietuvių visame pasaulyje kvietimas liepos 6-ąją giedoti „Tautišką giesmę“!

Written by Redakcija · 1 min read

Jau rytoj, antradienį, gegužės 29 d., 14:00 val., Valstybės pažinimo centre startuos masinė portalų ir socialinių tinklų kampanija, skirta užmegzti tiesioginį ryšį su lietuviais pasaulyje. Tai bus pirmas kartas istorijoje, kai Lietuva ir jos žmonės visomis turimomis šiuolaikinėmis technologinėmis ryšio priemonėmis kreipsis į lietuvius visame pasaulyje su bendru tikslu – pakviesti 4 milijonus liepos 6-ąją kartu giedoti 100-mečio „Tautišką giesmę“.Kviečiame jungtis: startuoja masinis lietuvių visame pasaulyje kvietimas liepos 6-ąją giedoti „Tautišką giesmę“!Pirmąjį tiesioginį vaizdo kvietimą lietuviams visame pasaulyje išsiųs Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Didžiausią kiekį kvietimų lietuviams užsienyje per birželio mėnesį ištransliuos ilgamečiai šios iniciatyvos partneriai – didžiausi Lietuvos interneto portalai, kurie, skaičiuojama, per mėnesį gali pasiekti net apie 600 tūkst. lietuvių įvairiose pasaulio šalyse.

Kviečiame Jus tapti šios unikalios, visą birželio mėnesį truksiančios pilietinės kampanijos starto dalimi ir drauge sukurti išskirtinį globalų įvykį. Pajuskime, kad esame didesni, nei kada manėme!

Jūs galite:

  • Savo kanaluose tiesiogiai transliuoti starto renginį (suteiksime prieigą prie transliacijos signalo).
  • Savo „Facebook“ paskyroje dalintis mūsų tiesiogine transliacija („Lietuva 4.000.000“)
  • Visą pasidalinta mūsų informaciją žymėti specialia žyma #musu4milijonai

Kita reikšminga kvietimų dalis šimtus tūkstančių lietuvių pasaulyje gali pasiekti per kiekvieną iš mūsų asmeniškai – kviečiant pažįstamus lietuvius per socialinius tinklus ar platformą www.4000000.lt.

Antradienį, renginio metu, pirmąjį pliūpsnį kvietimų per savo socialinių tinklų paskyras išsiųs tokie žinomi žmonės kaip muzikantas Jurgis Didžiulis, režisierius Olegas Šurajevas, rašytojas ir humoristas Paulius Ambrazevičius, dainininkė Dovilė Filmanavičiūtė, autosporto lenktynininkas Benediktas Vanagas, verslininkas ir visuomenės veikėjas Vladas Lašas, Lietuvos TV ir radijo vedėjas, grupės „Radistai“ narys Jonas Nainys, humoristas Haroldas Mackevičius, vyriausias policijos kapelionas Algirdas Toliatas, dainininkė Erica Jennings, TV laidų vedėja Edita Mildažytė, laidų vedėja ir žurnalistė Beata Nicholson ir daug kitų pilietiškų bei visuomenėje aktyvių žmonių.

Tiesiogiai iš Valstybės pažinimo centro kiemo transliuojamo renginio metu taip pat įvyks interaktyvus dainininko Jurgio Didžiulio pasirodymas bei neformalus ir šiltas popietės pokalbis su renginio dalyviais.

Lietuvos 100-mečio proga drauge sukurkime išskirtinio masto dovaną sau ir savo šaliai!

Linkėjimai! | Greetings!

Rūta Jankauskaitė

Lietuva 4.000.000

el.p.:  ruta@tautiskagiesme.lt

m +370 690 57140