Tėvynė mūsų

Lietuvos ambasadorius JAV Žygimantas Pavilionis – 2012 M. verslo ambasadorius

Written by admin · 45 sec read

Lietuvos ambasadoriui JAV Žygimantui Pavilioniui gegužes 3 d. Vilniuje įteiktas Verslo ambasadoriaus 2012 apdovanojimas, įsteigtas  Lietuvos verslo konfederacijos iniciatyva.

 

Apdovanojimas ambasadoriui skirtas už Lietuvos verslo žinomumo didinimą užsienyje, aktyvią paramą užmezgant abipusius verslo ryšius, pagalbą įgyvendinant Lietuvos verslo plėtros užsienyje projektus.

Renginyje dalyvavo ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius, Lietuvos verslo konfederacijos pirmininkas V.Sutkus, politikai, vyriausybės, verslo ir žiniasklaidos atstovai. Ž.Pavilionis atsiimdamas apdovanojimą teigė, jog šį apdovanojimą supranta kaip gerą ilgamečio visų diplomatų ir Lietuvos verslo pasaulio bendradarbiavimo rezultatą.

“Lietuvos diplomatai dirbo išvien su verslu integruodami Lietuvą į ES, kovodami dėl Lietuvos interesų Rytuose, tačiau ateityje dar laukia uždavinys užkariauti JAV rinką, kuri turėtų dar labiau atsiverti po būsimų ES ir JAV derybų dėl Transatlantinės prekybos ir investicijų partnerystės”, sake ambasadoriaus.

Ž.Pavilionis pasidžiaugė, kad Lietuvos verslas aktyviai skverbiasi į JAV rinką, kuriam LR valstybinės institucijos tūrėtų dar efektyviau ir labiau koordinuotai padėti.

 Geru signalu ambasadorius vadino tai, kad gegužes 6 d Lietuvos ambasadoje JAV pradės dirbti istoriškai pirmasis Lietuvos  žemes ūkio atašė JAV Vaidotas Ašmonas.
 
Rolandas KAČINSKAS

Minister (Political & Congressional Affairs)

Embassy of the Republic of Lithuania

2622 16th street N.W.

Washington, DC 20009

Phone: (202) 234 5860 ext 118