Tėvynė mūsų

Mero Mykolo rinkimų programa

Written by admin · 1 min read

Jeigu nesėdėjote, nesėdite ir artimiausioje perspektyvoje neturite rimtų ketinimų sėdėti – toliau neskaitykite. Ši programa – ne jums.

Išimtį darau tiems, kas nori sėdėti, bet neturi sėdėjimo vizijos. Paklydėliams parodysiu kelią į šviesų sėdėjimą.

Mielieji, kaip jau rašiau maž ne prieš metus, būsiu jūsų meras. Apie tai garsiai ir viešai apreiškiau pirmasis, kol dar nebuvo pakeistas įstatymas ir tiesioginiai merų rinkimai nebuvo įteisinti. Todėl esu įžvalgiausias, sąžiningiausias ir atviriausias iš visų būsimųjų kandidatų į merus, kurie dar tik trinasi pasuolėmis ir laukia, kol tauta juos išmes iš ten kaip muses iš batvinių.

 

Prie triuškinančią sėkmę lemsiančios rinkimų strategijos nebeapsistosiu. Ją seniai išdėsčiau Tiesos.lt, kuris rašo tiesą, tiktai tiesą ir nieko kito išskyrus tiesą (todėl ir pats ten rašau). Kas norėjo nusirašyti – tą jau padarė, kas nespėjo – gali susirasti paguglinėjęs.

Tik pridėsiu, kad mano tikslinė auditorija – pati didžiausia. Sėdintieji. Seime, savivaldybėse, ministerijose, departamentuose, ant sofos, narų, feisbukuose ir visur kitur, kur sėdėjimas sukelia tam tikras profesines ligas (vairuotojai – nesiskaito).
 
Sėdėjimas yra sunkus, atsakingas ir neįvertintas darbas. Legalus de facto, bet ne de jure. Dabar bus ir facto, ir jure. Nes man drąsos – per akis. Nes jūs – su manimi!

Po penkerių metų būsiu visos Lietuvos meras, bet kol kas (verkia širdis) galiu patenkinti tik labai siaurai administraciškai ribotą elektoratą. Todėl, mielieji, greičiau apsispręskite, kur man prisideklaruoti savo gyvenamąją (sėdėjimo) vietą artėjančių vietos savivaldos rinkimų proga.

Pirmieji dešimt atsišaukusių sėdės ilgiausiai, likusieji – pagal klinikinę diagnozę. Ją nustatys labai profesionali, kruopščiai atrinktų ministerijų lygio komisija.

Sėdėsime. Ilgai.

Ačiū. Jus mylintis Meras.

Mykolas Deikus