Tėvynė mūsų

PADĖKA SAVANORIAMS

Written by admin · 1 min read

Iki Vytauto Didžiojo karūnavimo 600 metų jubiliejaus liko 15 metų                             
Lietuvos Sąjūdžio Vilniaus skyriaus taryba

Jos Ekscelencijai LR Prezidentei  Daliai Grybauskaitei
LR Seimo Pirmininkei Loretai Graužinienei
LR Ministrui Pirmininkui  Algirdui Butkevičiui
Pasaulio Lietuvių Bendruomenės Pirmininkei Danguolei Navickienei
LR Seimo nariams
Pasaulio Lietuvių Bendruomenės Seimo nariams
Lietuvos žmonėms
Žiniasklaidai

            PADĖKA  SAVANORIAMS
                        Vilnius, 2015-06-17

 

 

    Sovietų genocido aukos – šimtai tūkstančių nuteistų, įkalintų, ištremtų, išžudytų, suluošintų, paniekintų ir persekiotų Lietuvos Respublikos piliečių.
    Ant buvusių KGB bastionų Vilniuje sienų akmenyse surašyti beveik 1000 čia  sušaudytų Lietuvos gynėjų VARDAI ir PAVARDĖS byloja apie sovietmečiu vykusią nuožmią kovą dėl Lietuvos Nepriklausomybės.
     Lietuvos gynėjai 1991 m. Sausio 13-ąją  parodė pagarbą Tėvynei ir Bažnyčiai,  aukojosi dėl Nepriklausomybės ir nugalėjo. Pasaulis žavėjosi.
    Ant Lietuvos Laisvės aukuro sudėta daug aukų, menančių Laisvės kovotojų žygdarbius ir neblėstančią šlovę.    
    Siekiant įteisinti samdomą kariuomenę, per pastaruosius 8 metus buvo bandoma sunaikinti Lietuvos kariuomenės šauktinių instituciją.
    Rusijos agresijos akivaizdoje  Ukrainoje iškilo pavojai ir Lietuvai. NATO partneriai ir Laisvės kovotojai  priminė būtinybę atstatyti ir stiprinti kariuomenę.
    Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad į Lietuvos kariuomenės savanorius stojo virš 2000 Lietuvos vaikinų ir merginų ir kad kasdien Lietuvos  gynėjų gretos gausėja.
    Garbė Jums už rūpestį ir pasiaukojimą dėl Lietuvos Nepriklausomybės gynimo. Dėkojame Jūsų tėvams, mokytojams ir bendražygiams išugdžiusiems Tėvynės patriotais.
    Prisiminkime 1941 metų Birželio sukilėlių, partizanų, Sausio 13-osios ir Laisvės kovotojų  didvyriškumą ir pagarbą  Tėvynei.

Tarybos pirmininkas   L. Kerosierius       
Atsakingasis sekretorius  A. Budriūnas
Socialinės ir ekonomikos grupės vadovė  R. Jakučiūnienė

Tarybos nariai:
G. Adomaitis, A. Akelaitis,  R. Arutiunianas, A. Augulis, A. Bagdanavičienė, K. Balčiūnas, N. Balčiūnienė, A. Baranauskienė, S. Boreika, A. Budriūnas,  I. Buinickaitė, J. Česnavičius, P. Dirsė, S. Eidukonis,  P. Gvazdauskas, V. Jakubonis, R. Jakučiūnienė, V. Jankūnas, A. Juknevičius,  A. Kaziukonis, L. Kerosierius, J. Kuoras, A. Markūnienė, H. Martinkėnas,  K. Milius,   J. Parnarauskas,  V. Ramanauskas, G. Rotomskienė,  P. Rutkauskas, P. Sakalauskas,  M. Sidaravičius, R. Simonaitis,  E. Švedinė, L. Veličkaitė, B. Zaviša, S. Žilinskas
    Pasiteiravimui: Gedimino pr. 1, Vilnius, Sąjūdis. Telefonai: A. Budriūnas: +370 673 95837, L. Kerosierius: +370 5 231 8111,    P. Rutkauskas: +370 699 37691, R. Jakučiūnienė:    +370 5 242 3448              el. p. vilnius@sajudis.com       www.sajudis.com