Tėvynė mūsų

„Pensininkams reikia renovuoto grabo ……………..“

Written by admin · 2 min read

Komentarai: Ministras Pirmininkas A.Kubilius spartina pasirengimą daugiabučių renovavimui

Kol Jūs lauksit tų trijų DN adresų manyčiau, kad teisinėje valstybėje turėtų šie klausimai būti įforminami sutartimi su buto savininku.

Jeigu žadama, kad buto savininkas nemokės daugiau negu 2009 m faktiškai mokėjo už šildymą savo konkrečiame bute, tai tegul visas išlaidas statybos darbų ir kreditinių įsipareigojimų per visą kredito grąžinimo laikotarpį prisiima Aplinkos ministerija, kurios ministras dabar sėdi tyliai, kaip pelė po šluota, ir konkreti renovaciją vykdžiusi įmonė.

Be tokių notariškai pasirašytų sutarčių kalbų vesti šiuo klausimu nieks neturi teisės.

,,Nepriklausomas ekspertas” p. R. Zabarauskas ,,rašo” 9-tą šil. Energijos paskirstymo metodą, pritaria VKEKK, Seimo narys Veselka, ,,laimina” Ūkio ministerija V.I….turime pinigų-bus 10-tas.11-tas ir tt.

Visa tai reikia viešinti, kad sužinotų visi Lietuvos piliečiai…

Kuo skiriasi viešo tualeto (butkės) pastatymas Kaune, noras pastatyti Vilniuje už dar didesnius pinigus (600 tūkst. lt), nuo pirmo pastebėjimo…

Ateina eilė renovuoti DN – kuo didesni pinigai- tuo aukštesni valdininkai…kiek daug pas mus pūlinių…,ar sugebėsime juos pašalinti -priklauso nuo mūsų visų…nelikime abejingi.

Algimantas 2009-05-24 11:51:01

Mano nuomone, premjerui patarinėja santechnikos ,,profesoriai”, kurie gerai supranta tualeto ir vonios įrenginių veikimą…ir tai dar pagiriamasis žodis – nešildo ,,gyvatukas” ir ,,prof” nebelieka sutvarkyti.

Einame toliau – suraskite Lietuvoje tris daugiabučius namus…,kur pavyzdingai sutvarkytos šildymo ir karšto vandens sistemos, pateikite nors vieną brošiūrą apie teisingą sistemų eksploataciją… lengviau ,,sukurpti” devynis šil. energijos paskirstymo metodus DN, kur galima bet ką prirašyti…ypač 9-tame,tai ,,nepriklausomo eksperto” p. R.Zabarausko ir VKEKK tvarinys…ir tas tvarinys naudojasi mūsų mokesčių mokėtojų pinigais…

Tik premjerui ir jo aplinkos valdininkams reikalinga DN RENOVACIJA – juk reikia kaip nors ,,išleisti” didelius pinigus…su grąža.

Visos valstybinės institucijos, pradedant vyriausybe, ministerija ir t.t. turi tarnauti eiliniam Lietuvos piliečiui. O kas yra šiandien – praėjus 18 m., po nepriklausomybės atkūrimo…švogerių krašte(valstybinėse įstaigose).

Algimantas 2009-05-23 14:56:45

————————————

Kas taip blogai informuoja premjerą, ar jis pats sugalvojo, kai aiškina, kad renovavus namą jo gyventojai mokės mažiau už kreditą + šildymą negu dabar moka už šildymą.

Tai gryna nesąmonė, parodykit bent vieną renovuotą, namą kur toks stebuklas Lietuvėlėje yra.

Nereikia mulkinti tautos, o sakyti teisybę – kiekvienas savininkas kas mėnesį turės primokėti nuo 50 iki 100 litų per kreditavimo laiką.

Dabar – sunkmečiu, tokia našta bus daugeliui per sunki, bet ekonomikos pakilimo metu, gal ir įkandama ir tai su sąlyga, kad tvarka, šilumos ūkio priežiūra name bus pavyzdinga.

Jei ne taip – pasakykite Lietuvoje bent 3 renovuotus namus, kur tokie stebuklai dedasi, tada patikėsiu.

Maloniai lauksiu tų 3 namų adresų.

Alba 2009-05-22 23:30:56

———————————

Iš tikrųjų, kas gi patarinėja Premjerui, nejaugi jo nepasiekia informacija apie visuomenės reakciją į žadamą prievarta atlikinėti daugiabučių namų „renovaciją“ ???

Kam gi naudinga erzinti visuomenę ????

Kodėl su visuomene elgiamasi kaip su avių banda, kuri pati viena nesuvokia kaip jai elgtis ????

Kodėl praktiškai nepateikiama viešai prieinama informacija apie daugiabučių namų „renovacijos“ – modernizacijos ekonominį efektą ????

Kodėl už daugiabučių namų „renovaciją“ agituoja ir šilumos tiekėjai ????

Kodėl ? Kodėl ? Kodėl ?

Ir kam visa tai naudinga ???

Ir kuo visa tai baigsis TS per sekančius Seimo rinkimus ???

O didžiausias KODĖL , o gal ir kartu atsakymas į visus klausimus, yra viena aukšto valdžios atstovo tiesos momentu mesta replika:

„Pensininkams reikia grabo, o ne renovuoto būsto …………….“

http://www.krantai.lt/bvs/naujienos.html?id=2484&show=placiau