Tėvynė mūsų

Pirmą kartą renkamas „Lietuvos istorijos žinovas”

Written by admin · 43 sec read

Lietuvoje vyksta pirmą kartą organizuojamas Nacionalinis konkursas „Lietuvos istorijos žinovas“. Lietuvos istorijos mokytojų asociacija kviečia lietuvius pasitikrinti istorijos žinias, praplėsti akiratį bei patirti bendruomeniškumo jausmą.

 

Daugiau nei 450 mokyklų ir 40 visuomenės vietinių organizacinių komitetų subūrė daugiau nei 30 tūkstančių piliečių, kurie kovo 10-ą dieną sieks „Lietuvos istorijos žinovo” vardo. Organizatorių paruoštą užduotį galima spręsti ir internetu edukacinės programos GoHisto puslapyje www.gohisto.lt.

„Konkurso organizavimas parodė, kad domėjimasis savo istorija ne tik neblėsta, bet sparčiai auga, kad ja domisi mūsų jaunimas. Mūsų tikslas, kad konkurso dalyviai iš konkurso išeitų ne tik pasitikrinę savo žinias, o ką nors sužinoję ir dvasiškai praturtėję!” – mintimis dalinosi LIMA tarybos ir konkurso organizacinio komiteto pirmininkė Žaneta Vaškevičienė. Konkurso organizatoriai viliasi, jog „Lietuvos istorijos žinovas“ taps tradiciniu ir prasmingu Kovo 11–osios paminėjimu visoje Lietuvoje.

„Tikime, kad su GoHisto pagalba „Lietuvos istorijos žinovas” atsiras kiekviename pasaulio kampelyje.” – teigė edukacinės programos GoHisto bendraįkūrėjas Simas Jaskutėlis.   

Spresti elektroninį „Lietuvos istorijos žinovo” testą svetainėje www.gohisto.lt bus galima kovo 10-13 dienomis.

Konkurso užduotį galima atlikti ir internetu

Daugiau informacijos: www.istorijosmokytojai.lt