Tėvynė mūsų

Taip gali elgtis tik menkysta

Written by admin · 1 min read

Politologas Andrius Švarplys savo veidaknygėje aptarė pastaruoju metu išsakytus žurnalistų Edmundo Jakilaičio (skaityti ČIA https://www.biciulyste.com/index.php/2-uncategorised/9239-is-propagandos-frontu-lrt-ir-e-jakilaitis-pratruko-kodel-koalicijoje-garliavos-reksniai ), Andriaus Užkalnio (skaityti ČIA http://www.lrytas.lt/komentarai/algirdas-patackas-mylejes-lietuva-labiau-nei-jos-zmones.htm) pareiškimus.

Siūlome jo pastebėjimus.

Rimvydas Valatka, Edmundas Jakilaitis, Andrius Užkalnis – visi sąmoningai maišė į vieną katilą paramą Kedžiams, Neringai Venckienei, partijos kūrimui, ėjimui į Seimą ir protestą prieš valstybines manipuliacijas nuslepiant teisingumą.

 

Ir tai daro iki šiol – tikslingai, sąmoningai. Išsigandę masinio žmonių nepasitenkinimo, bando paslėpti patį gėdingiausią valstybės nusikaltimą – pedofilijos tyrimo užgniaužimą, viešą visuomenės išprievartavimą teisinės valstybės vardu, pačios brutaliausios valstybinės prievartos apogėjų – išnešant klykiantį vaiką visos Lietuvos akivaizdoje.

Visi trys – pinigų, galios, užsakovų klapčiukai. Savo profesijos meistrai, todėl tik dar labiau didina propagandos sklaidą.

Skirtumas gal tik tas, kad trečiasis dar imasi pamokslauti apie šėtono kalvę, blogio sėjikus, violetinį Garliavos patvorį, brudą ir čia pat… apie disidentų moralę…

Štai čia ir atsiskleidžia menkystos bruožas.

Iš tiesų pedofilijos istorijoje tai buvo aukščiausias moralinio kompaso tikslumas – Algirdo Patacko, s. Nijolės Sadūnaitės, kun. Roberto Grigo, Vytauto Landsbergio pozicija.

Savo kūnais ir sielomis patyrę valdžios prievartą sovietmečiu, jie puikiai jautė tą patį gaivalą Garliavos istorijoje.

Ir tik visiškai demoralizuotas menkysta gali šitaip išversti disidentų moralę pagal savo ideologines, pinigines ir interesų klišes.

A.Patacko politinės, kultūrinės, etno-filosofinės pažiūros nėra neliečiamos, su daug kuo galima nesutikti. Bet tai visiškai neliečia jo moralinio jautrumo ir laikysenos autentiškumo pedofilijos istorijoje.

Būtent šis jo atminimas leis mums neprarasti moralinio sąmoningumo Garliavos byloje, o tokios minėtų konjunktūristų laikysenos ir rašinėliai tik dar labiau išryškins skirtumą tarp A.Patacko ir vienadienės propagandos.

Tiesos.lt