Tėvynė mūsų

Vilniuje vyks įspūdinga Naujųjų metų šokių muzikos naktis

Written by Biciulystė Siūlo · 45 sec read

Vilniaus Profsąjungų rūmai kviečia sutikti Naujuosius su Psytrance, Techno, Dub Techno, Disco bei Funk muzika “Trancendental Temple 2018” renginio metu. Paskutinę 2017 naktį ir pirmą 2018 rytą Profsąjungų rūmai taps šviečiančia šokio šventykla.

Рождественская D3 сказка в Вильнюсе, archyvinė nuotrauka

Trijose erdvėse įsikurs Alternative, Psytrance, Techno — Dub-techno ir Disco — Funk 12 valandų nenutrūkstami šokių ritmai, kuriuos generuos ne tik lietuviškas disko šokėjų desantas, bet ir sunkiasvoris DJ “importas” iš užsienio. 

Profsąjungų rūmai yra ta vieta Vilniaus miesto centre, kur įmanomas tikrai didelis renginys. O tikrai dideliam renginiui reikia dar daugiau dekoracijų ir papildomų pramogų. Vien Techno erdvės Kolonų salėje dekoracijų plotas sieks net 16 kvadratinių metrų, o 25 metrų ilgio pagrindinė Psytrance erdvė turėtų sušvisti dar neregėtom spalvom ir vaizdiniais. Organizatoriams Trancendental Spirit, Temple of Magic ir Goatrance.lt su dekoracijomis talkina talentingi dekoratoriai Symmetric Vibe ir Eclectic Tribe.  

Šalia šokio erdvių bus galima pasivaišinti “Chai-shop” skanumynais, karštais sumuštiniais, atsigaivinti bare ar pasidailinti “body-painting” veikloje.

Daugiau informacijos apie renginio programą galima rasti organizatorių Facebook paskyroje. Bilietų kaina nuo 8 eurų.

Organizatoriai renginio dalyviaims linki puikios nakties ir įeiti į 2018 metus kitokiais, atsigavusiais, linksmesniais ir drąsesniais, kad 2018 būtų sviestu patepti ir idėjų pripildyti.