Aktualijos

Andrius Švarplys. Lietuviškosios demokratijos ir teisinės valstybės klasika: „Prašau atlaisvinti teritoriją“

Written by Biciulystė Siūlo · 46 sec read

Prašau atlaisvinti teritoriją“.

Video įrašo autorius – Darius Petrulis.Demokratijos ir teisinės valstybės klasika. Būtina įtraukti į švietimo programas ir universitetų kursus.

Gerai įsidėmėkime šiuos Teisinės Valstybės Priešus: kelios moterys, tarp jų nėščioji, ir keli vyrukai, įsikabinę medžio.

O ar pedofilijos istorijoje buvo kitaip?* Ten vietoje pensininkų, moterų, eilinių žmogelių buvo gerai organizuotos pasipriešinimo valstybei grupės – smogikai? Ten besimeldžiantys ant kelių žmonės iš po skvernų traukė ginklus ir taikė juos į valstybės pareigūnus? Moterys, garbaus amžiaus žmonės, giedantys Lietuvos himną, buvo kliuvinys Teisinei Valstybei, kad prireikė prieš juos pasiųsti 200 „Aro“ pareigūnų? Kad Teisės Viršenybė būtų apginta, prireikė automato buože trankyti pensininkui į tarpkojį? Ir kas yra blogesnis: tas daužantis policininkas ar ekspertas, iš televizoriaus ekrano paaiškinantis, kad matėme Teisingumą?

Paskelbė Edvinas Marčenkovas.

Pagal 506 straipsnį, jūs privalote palikti šitą teritoriją“ – Kaunas, 2017 m. rugpjūčio 21 d.

„Tu gali pasirinkti: eini dabar ar po 5 minučių“ – Garliava, 2012 m. gegužės 17 d.

Grįžimas į Europą. Europeizacija. Laisvės piknikas. Padiskutuokime. Mes esame teisingame kelyje. Lietuvoje daug gerų pokyčių. Coffe Inn atidarytas.

Atsiveria puikus teritorijos atlaisvinimo vaizdas.

tiesos.lt