Aktualijos

Kada Vilniaus merui R. Šimašiui bus paskelbtas verdiktas

Written by Biciulystė Siūlo · 2 min read

Iki Vytauto Didžiojo karūnavimo 600 metų Jubiliejaus liko 13 metų                                                     Jos Ekscelencijai LR Prezidentei  Daliai Grybauskaitei

LR Seimo Pirmininkui Viktorui Pranskiečiuil

l.e. p. LR Ministrui Pirmininkui Algirdui Butkevičiui

l.e. p. LR Teisingumo ministrui Juozui Bernatoniui

l.e. p. LR Vidaus reikalų ministrui Tomui Žilinskui

LR generaliniam prokurorui Evaldui Pašiliui

Policijos generaliniam komisarui Linui Pernavui

Vyriausybės atstovei Vilniaus apskrityje Vildai Vaičiūnienei

Valstybinės kalbos inspekcijos viršininkui Donatui Smalinskui

Vilniaus merui Remigijui Šimašiui

Pasaulio Lietuvių Bendruomenės Pirmininkei Daliai Henkei

LR Seimo nariams

Pasaulio Lietuvių Bendruomenės Seimo nariams

Vilniaus savivaldybės tarybos nariams

Vilniečiams

Žiniasklaidai  

2016-10-19 rašėme Jums laišką „Dėl Vilniaus mero R. Šimašiaus įstatymų nesilaikymo“. Gauta atsiliepimų ir vertinimų. Esame labai dėkingi  Vyriausybės atstovei Vilniaus apskrityje Vildai Vaičiūnienei ir Valstybinės kalbos inspekcijos viršininkui  Donatui Smalinskui kurie įvertino kaip  neigiamus ir teisiškai nepaaiškinamus R. Šimašiaus veiksmus bei aiškinimus ir kad R. Šimašiaus neteisėtus veiksmus turėtų vertinti teismas, nes skundas pateiktas.

Teisės ir psichologijos ekspertai aiškina, kad alkoholikai, psichopatai, dezertyrai, kontrabandininkai, visuomenės padugnės, narkomanai, recidyvistai ir net politikai, siekiantys naudos,   pažeidinėja įstatymus. Kai kas dar paaiškina, kad nėra to blogo, kad neišeitų į gerą ir pasiekia stulbinančių rezultatų – žmonių paramos. Iš įvairiausių šaltinių ateina žinios, kad R. Šimašiaus organizuotuose neteisėtuose gatvių lentelių iškabinimo renginiuose dalyvavusieji liaupsino ir šlovino R. Šimašių už didvyriškumą.

Kai kas mano, kad šios mero iniciatyvos yra startas fundamentalių darbų atlikimui ateityje arba kelias į teisiamųjų suolą. Kai kas svajoja, kad anų renginių dalyviai ateityje į R. Šimašiaus organizuojamus renginius atsives nors po 10 bendraminčių, kad  galima būtų atlikti grandiozinius darbus.

                Būtų labai  nuostabu, kad meras kas mėnesį, lentelių iškabinimo jubiliejinėmis  dienomis, organizuotų gyventojų talkas gatvių tvarkymui, sienų ir tvorų valymui nuo grafiti teplionių.

R. Šimašius tebesiautėja ir užkariauja  gatvių čiabuvių palankumą.

Galintys tokius pažeidėjus ir išsišokėlius sutramdyti, matyt, tikėdamiesi iš jų naudos ateityje, dažnai nesiima prevencijos ir poveikio priemonių.

R.Šimašiaus pažeisti įstatymai ir straipsniai aiškūs – manytina, kad kelias į teisiamųjų suolą ilgas ir garantuotas, labai saugomas, nes jis yra politikos  galiūnas ir partijos pirmininko, pašalinto iš posto dėl nepaaiškinamų pinigų, pareigų perėmėjas.

                  Reikėtų pagirti buvusį Liberalų Sąjūdžio pirmininką E. Masiulį, kad JIS PASIDAVĖ TEISĖSAUGAI. Kyla klausimas KADA SUSIPROTĖS naujasis partijos pirmininkas R. ŠIMAŠIUS?!  Teisės pažeidėjus džiugina, kad teismai tęsiasi labai ilgai, o visuomenę tai liūdina ir siutina.

LIETUVOS  SĄJŪDŽIO VILNIAUS  SKYRIAUS TARYBA

Tarybos pirmininkas    L. Kerosierius

Atsakingasis sekretorius  A. Budriūnas

Socialinės ir ekonomikos grupės vadovė   R. Jakučiūnienė

Tarybos narys  V. Jakubonis

Tarybos nariai: G. Adomaitis, A. Akelaitis, V. Aleksynas, R. Arutiunianas, V. Augustinas, A. Augulis, A. Bagdanavičienė, K. Balčiūnas, N. Balčiūnienė, S. Boreika, A. Budriūnas,   J. Česnavičius, P. Dirsė, S. Eidukonis,  P. Gvazdauskas, V. Jakubonis, R. Jakučiūnienė, V. Jankūnas, A. Juknevičius,  A. Kaziukonis, L. Kerosierius, J. Kuoras, A. Markūnienė, H. Martinkėnas,  K. Milius,   J. Parnarauskas,  G. Rotomskienė,   P. Sakalauskas,  M. Sidaravičius, R. Simonaitis,  E. Švedienė, A. Vaičiūnas, L. Veličkaitė, G. Uogintas, B. Zaviša, S. Žilinskas

Pasiteiravimui: A. Budriūnas +370 673 95837, L. Kerosierius +370 5 231 8111  Adresas korespondencijai Balsių 59. LT-08400, Vilnius           el. p. vilnius@sajudis.com       www.sajudis.com

Vilnius, 1016-11-16