Aktualijos

Kęstutis Kupšys: „Kiekvieną sekundę 19 litų nusėda ne į valstybės biudžetą, o atitenka nusikalstamoms struktūroms“

Written by admin · 52 sec read

Rugsėjo 30 d. su korupcija kovojanti parlamentinė grupė „Už Lietuvą be korupcijos“ surengė pasitarimą, kurio metu buvo bandoma atsakyti į klausimą: ką daryti ir kaip pažaboti nelegalią prekybą rūkalais ir alkoholiu.

Šių metų gegužę prasidėjus naujam visuomeniniam projektui „Lietuvos šešėlio žemėlapis“ (www.beseselio.lt) paaiškėjo, kad mūsų šalyje klesti nelegali prekyba akciziniais produktais. Per vos kelis projekto gyvavimo mėnesius žemėlapyje jau sužymėta daugiau kaip tūkstantis nelegalios prekybos vietų.

 

Pranešama, kad šis visuomeninis projektas įgyvendinamas glaudžiai bendradarbiaujant su Policijos departamentu ir siekiama, kad kova su šešėlinės ekonomikos reiškiniais, ypač su nelegalios prekybos akcizinėmis prekėmis, būtų rezultatyvi.

„Apskaičiavus nustatyta, kad kiekvieną sekundę 19 litų nusėda ne į valstybės biudžetą, o atitenka nusikalstamoms struktūroms“, – LRT laidai „Panorama“ sakė viešosios įstaigos „Lietuva be šešėlio“ direktorius Kęstutis Kupšys.

Projekto „Lietuvos šešėlio žemėlapis“ vadovas K. Kupšys tuo pačiu metu vadovauja ir asociacijai „Už sąžiningą bankininkystę“, kuri vienija Lietuvos piliečius, neabejingus Lietuvos bankininkystėje vykstantiems procesams.

Malonu, kad vos prasidėjusią visuomeninę iniciatyvą „Lietuva be šešėlio“ intensyviai ėmė viešinti visuomeninis transliuotojas savo pagrindinėse laidose. Visuomenininkas K. Kupšys turėjo galimybę pasisakyti ne tik vakar dienos „Panoramoje“, bet ir iš karto po „Panoramos“ vykusioje tiesioginėje laidoje „Dėmesio centre“.

Šių laidų įrašų archyvus galite rasti svetainėje www.lrt.lt.

ekspertai.eu