Kalendorius ir renginiai

Kviečia į žirgų lenktynes Lietuvoje, į koncertą – JAV

Written by admin · 43 sec read

Vasario 1 d. DUSETOSE  ir šalia jų esančiame hipodrome, kur šį šeštadienį, vasario 1-ąją, vyks žirgų lenktynės ir nacionalinio kultūrinio paveldo mugė. Reta kuri žiema seniai buvo tokia palanki ristūnų varžyboms ant Sartų ežero, kaip ši. Įdomu tai, kad Žirgo metai prasideda Žirgų lenktynėmis. Sutapimas ar lemtingas ženklas? Čia – pamąstymui, taip sakant…

 

Žiemos šventės šeimininkai patikino varžybų organizacinio komiteto narius nors ir šiandien galintys priimti Dusetose kelias dešimtis tūkstančių žiūrovų bei sportininkus. „Dusetų žirgyno hipodrome pavyko išlieti visus reikalavimus atitinkantį ledą, kuris, tikimės, bus labai greitas ir galbūt padovanos naują lenktynių rekordą, – prognozavo varžybų „Sartai 2014“ organizacinio komiteto narys, „Lietuvos žirgyno“ direktorius Edgaras Jeninas. – Džiaugėmės, kad buvo giedra ir spaudė toks šaltukas, kokio ir reikia norint hipodrome suformuoti aukštos kokybės ledą“.

http://alkas.lt/2014/01/30/populiariausias-sestadienio-marsrutas-i-dusetas/

******** LR generalinio konsulato pranešimas

INFORMUOJAME, jog vasario 7 d., penktadienį, 7:30 val. vakaro Čikagos “Harris Theater” vyks kamerinio orkestro “Kremerata Baltica” koncertas. Šiame žinomo smuikininko Gidono Kremerio vadovaujamame bei aukštai vertinamame orkestre groja jauni telentingi muzikantai iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos. Daugiau informacijos – http://www.harristheaterchicago.org/events/2013-2014-season/kremerata-baltica.