Kalendorius ir renginiai

Renginiai, skirti Vasario 16-ajai

Written by admin · 1 min read

Lietuvos Nepriklausomybės dienos proga JAV sostinėje Vašingtone visą savaitę vyks daug su Lietuva susijusių renginių. 

Nepriklausomybės dienos minėjimui skirti renginiai prasidės šeštadieninės Kristijono Donelaičio lituanistinės mokyklos vasario 16-ąją dieną rengiama šventine popiete, kurios metu ambasadorius  Žygimantas Pavilionis pasveikins virš šimtą Vašingtono ir Baltimorės lietuvių vaikų bei jų tėvelius.

Vasario 17 d., sekmadienį, visa Vašingtono lietuvių bendruomene ir diplomatai susiriks  Šv.Mato Katedroje, pagrindinėje katalikų bažnyčioje Vašingtone.
Vasario 19 d. Lietuvos ambasada JAV kartu su Vašingtono lietuvių bendruomene organizuoją bendrą krepšinio rungtynių tarp Toronto „Raptors“ ir vietos Vašingtono „Wizards“ ekipų stebėjimą, kuriose dalyvaus J.Valančiūnas ir L.Kleiza.

Lietuvos ambasada JAV oficialų valstybės atkūrimo dienos paminėjimą Vašingtone rengs penktadienį, vasario 22 d. 

Daugiau kaip 400 numatomų iškilmių svečių klausysis Čikagos lietuvių choro „Dainava“ atliekamų lietuvių kompozitorių kūrinių ir susipažins su Amerikos lietuvių vaidmeniu išsaugojant Lietuvos nepriklausomybės ir laisvės atminimą bei praturtinat juos priglaudusios šalies – JAV – kultūrinį, politinį, ekonominį ir kitų veiklos sričių gyvenimą. 

Choras „Dainava“ Vašingtone surengs dar vieną pasirodymą –  vasario 23 d. jis koncertuos vietos lietuvių bendruomenės remiamame koncerte Latvių namuose. 

Kitą savaitę Vašingtone taip pat rinksis Lietuvos garbės konsulai JAV ir Meksikoje derinti su Lietuvos pirmininkavimu ES susijusių renginių. Jie taip pat dalyvaus Lietuvos turizmo departamento rengiamame Lietuvos turizmo galimybių JAV rinkai pristatyme. 

Vasario 22 d. Baltimorėje koncertuos Aistė Smilgevičiūtė ir grupė „Skylė“, kuri Amerikos lietuviams pristatys savo patriotines dainas.

LR ambasada JAV

-.-.–.-.-.-

AV LB Lemonto Apylinkės ir PLC organizuojamas  NEPRIKLAUSOMYBĖS MINĖJIMAS
sekmadienį, 2013 m. vasario 17 d.,1:00 v.p.p. Fondo salėje

-.-.-.-.-.-