Mums rašo

PŪLINYS

Written by admin · 3 min read

Pūlinys, tai medikų terminologija tariant, furunkulas – yra vyriškos giminės žodis ir netinka N.Venckienei nors tu ką. Reiškia, reikia rasti moteriškos giminės atitikmenį, iš kurių labiausiai tinka votis. Turint mintyje, kad ši votis auga jau 4 metai, tai ji senai turėjo transformuotis į gangreną. Na, o gangrena – plintantis reiškinys ir labai nepageidautinas. Kadangi N.Venckienė išrinkta į Seimą, tai kyla pavojus Lietuvos valstybingumui ir valstybei tapti gangrenos auka.

 Tapo aišku, kad tą gangreną reikia skubiai išoperuoti, kad šiuo metu ta pati mažiausia „Drąsos kelio“ frakcija netaptų pačia didžiausia Seime – vien tik gangrenuojančio reiškinio dėka. Skubiai surasti chirurgai, paruošti 5 rūšių skalpeliai, bet… tik pradėjus anesteziją (imuniteto atėmimą) gangrena išnyko ir be operacijos. Išsižioję liko chirurgai ir jų tolerantai bei visa teisinė sistema. O kaip nusiminė visi 80 Seimo narių, balsavusių už imuniteto atėmimą iš seimūnės?
 Taigi, netyčia išryškėjo tai, kas labiausiai buvo slepiama…
   O išryškėjo, didžiausio Lietuvos gėjų džiaugsmui, tolerantų (o gal ir frantų) gretos Seime tapusios sprendžiamąja dauguma! Tiesa, tai tik politinio elito tarpe, o lytinis elitas kol kas, visos jį niekinančios Tautos fone, taip ir liko mažų mažiausia mažuma.
   Bet čia ne apie lytinį politikų elitą. Čia apie tą pūlinę votį-gangreną, kuri savaime pradingo, ir paliko išsižiojusius operacinėje visus chirurgus, taip kruopščiai pasiruošusius ir skalpelius, ir šilkinius siūlelius, visomis vaivorykštės spalvomis žaižaruojančius, ir, ir, ir…
   Dabar visi garsiai svarsto, kur ji galėjo pasislėpti, o gal net emigruoti, ir kur gončius-skalikus po Lietuvą paleisti ar ekstradicijos popierius kokiai prietelingai valstybei ruošti? Ir dar problema, kaip paruošti, kai J.Tymošenko šitokią pagalbą iš Strasbūro gavo, nors nusišauk…
   Manyčiau, kad reikia, pirma, savo pašalius gerai išžvalgyti, kad nebūtų kaip su Kedžiu – ieškojo Ispanijoje, o tasai sau – Kauno pamary voliojasi. Na, o jei toji gangrena ir už kordono spruko, tai, pradžioje, reikėtų pasižvalgyti po sporto arenas, varžybas ar čempionatus. Gana daug šansų ją rasti imtynininkų čempionatuose, nes, jei nugalėjo jinai Klonyje ir sumušė sambo vicečempioną-vyrą, tai tarp moteriškių ji neturi sau lygių!!! Žiūrėk, emigracijoje dar ir aukso medalį gangrena Lietuvai laimės! Tai kaip po to tu ją išoperuosi? Niekaip…
   Todėl reikėtų tikslingai išleisti į užsienio komandiruotę žvalgus (ta prasme, špionus) su sportiniu potraukiu, geriau ir su vicečempiono titulu, jau praktiką ant tos gangrenos atlikusio.
   Vietines žvalgytuves Lietuvoje irgi reikėtų pradėti nuo labiau tikėtinų vietų pagal brolio Kedžio tariamas slėptuves. Jeigu anojo rankos angelo poza sustirusios leido įtarti jį psichotramdomuose marškiniuose ilgokai pratūnojusio, bei jo radimo vieta pamary buvo netolimai Žiegždrių psichiatrinės ligoninės, tai vertėtų ienas pasukti tenlink. Juo labiau, kad šalimais ligoninės lyg tai koks pastatas tuščias kėpso, ar tai Muntiano, ar tai Ūso nuosavybėje – kas ten žino? Bet po tokio teisminio išteisinimo, tai savininkas nebebus paslaptis…
   Tai va, ar kartais ten ir pradingusi sesulė nebus prisiglaudusi? O gal gi irgi angeliškai sudėjusi rankas? Juk neskyrė jai apsaugos, nors pareiškimus rašė ir jos prašė…
   Didžiausią susidomėjimą apie žinomą Venckienės vietą sukėlė Rūtos Janutienės „Nuoga tiesa“ laidos dalyvio, „Drąsos kelio“ nario – Sigito Martinavičiaus apsiskelbimas, kad jis žino, tikrai tikrai žino, kur yra Venckienė!!!
   Tačiau per visą laidą jis vis nuvarydavo „arklius į lankas“, ir vis nepaskelbdavo adreso…
Tai, nukreipdamas žiūrovų dėmesį į advokatą Černiauską, tai kaltindamas jį melu, kad nešė jis Kedytę, tikrai nešė, o ne tik padėjo. Vis aiškino, kur, ant kokios kojos, ir kokioje erogeninėje zonoje matosi nuotraukoje jo ranka?!! Maža to, jis vis primindinėjo, kaip Černiauskas gyrėsi, jog treniravosi ant savo sūnaitėlio… Kažin, ar irgi erogeninėse zonose? Na, visai… Ir dar išsižiojusiai Lietuvai… Ir dar kokius 3 kartus pakartojant… Tai jau nebe vieno nusikaltimo prisipažinimas, bet ir dar šio bei to… Argi ne?
   Pagaliau, tik laidos galų gale paviešino N.Venckienės buvimo vietą – kad ji yra visų padorių Lietuvos žmonių širdyse!!!
   Va tai tau!
   Tai kaip dabar chirurgams tą votį, peraugusią į gangreną, išoperuoti iš visų piliečių širdžių? Čia gi viršytų visus holokausto ir genocido parametrus… Neišsprendžiamas galvos skausmas, kaip trys girnapusės prispaudė N.Venckienės ieškotojus: dabar nei praryti, nei išspjauti tokios karčios piliulės nevalia. Ir vienaip, ir kitaip ji lieka tose širdyse. O visos Tautos gi neišoperuosi?!
   Belieka Gebelso taktika – 100 kartų pakartojus melą, jis tampa tiesa. Tai va, ir vėl žiniasklaida įkinkoma į darbą. Vienus atleidžia, kitus nuo pavadžio paleidžia, trečius nuperka,  o ketvirtiems sprandą nusuka. Ir sukasi vėjo malūnai, ir mala tą pabėgusią votį-gangreną pateptomis girnomis…
   O tuo tarpu chirurgai rakinėja patvorinius, dabar tapusius šunvotėmis, taiko vaivorykštinius siūlus  ir baudas už Himno giedojimą, Valstybės vėliavos kilnojimą ir Rožančiaus maldas. Už tai rakinėja, kad anie stengėsi pamatyti, ko teisėsauga nenorėjo parodyti. Ir ne tik nenorėjo, bet ir intensyviai slėpė. Ir ne tik slėpė, bet ir melo visą malūną užsuko.
   Sukasi malūnas, mala patvorines šunvotes…
   Na, nors tiek – vis geriau negu nieko… O ką daro išnykusi gangrena – net pagalvoti baugu.

Tėvynė mūsų

PŪLINYS

Written by admin · 3 min read

Pūlinys, tai medikų terminologija tariant, furunkulas – yra vyriškos giminės žodis ir netinka N.Venckienei nors tu ką. Reiškia, reikia rasti moteriškos giminės atitikmenį, iš kurių labiausiai tinka votis. Turint mintyje, kad ši votis auga jau 4 metai, tai ji senai turėjo transformuotis į gangreną. Na, o gangrena – plintantis reiškinys ir labai nepageidautinas. Kadangi N.Venckienė išrinkta į Seimą, tai kyla pavojus Lietuvos valstybingumui ir valstybei tapti gangrenos auka.

(more…)