Mums rašo

Vladimiras Troščenka. Daktarai žudikai! Kodėl miršta vis jaunesni? Paklausykite medikės iš Latvijos nevilties šauksmą apie naujai taikomus “gydymo metodus”.

Written by Redakcija · 48 sec read
https://www.youtube.com/watch?v=TnrzwlcvGiw&feature=emb_logo&ab_channel=EsmiraGva
 O po naujų metų, Nausėdos pasirašyto įstatymo pagrindu, karo policija turės TEISĘ bet kurį žmogų surakintą vilkti pas tuos žudikus (nesvarbu teisėją su imunitetu, seimo narį su neliečiamybę, prokurorą su galingos struktūros užnugariu, nekalbant jau apie paprastus mirtinguosius, BET KĄ)! Anot Nausėdos pasirašyto įstatymo, tik po 24 valandų naujųjų smogikų struktūra turės informuoti apie savo darbelius prokurorą (be je, jau paruoštas KARO PROKURORO ĮSTATYMAS). Įsiklausykite, ne teismą, o PROKURORĄ (kol kas dar ne karo prokurorą) ir ši informacija turi būti pateikta tik po 24 valandų nuo savo įvykdytos “TEISĖTOS” nusikalstamos veikos LAISVŲ ŽMONIŲ ATŽVILGIU. 
   Šios naujai kuriamos represinės struktūros smogikams šių Nausėdos pasirašytų įstatymo pataisų pagrindu, bus suteikta netgi teisė nustatyti ar jūs esate sveikas ar ne, įsilaužti į jūsų nuosavus namus be jokių sankcijų ar orderių. 
  O štai čia Karo policijos įgaliojimų didinimo įstatymo pataisų autorius – Taras Ivanec:
  
Mes savo TIKRĄ lietuvį Aivarą Abromavičių paskolinom Ukrainos žmonių apiplėšimo organizavimui, o iš Ukrainos mums paskolino TIKRĄ ukrainietį Taras’a Ivaniec’a lietuvius terorizuojančios struktūros kūrimui.
Nuostabus, naujas GEROVĖS PASAULIS.
Su meilę ir rūpesčiu
Vladimiras Troščenka